П'ятниця, 01 квітня 2011



Вітаємо переможців районних учнівських олімпіад

Email Друк
Вітаємо переможців районних учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2010-2011 навчальному році
П.І.Б.  учня
Предмет Місце Клас
П.І.Б. вчителя
Мороз Дмитро
Хімія 2
8 кл. Кузнецова Л.І.
Богданьок Анна
Укр. мова та література 1
6 кл. Денисенко Г.П.
Д’яченко Александра
Укр. мова та література 1 7 кл. Кривутенко Т.А.
Шостак Марія
Укр. мова та література 1 8 кл.
Денісенко Г.П.
Мороха Лілія
Укр. мова та література
1
9 кл.
Кривутенко Т.А.
Хомляк Леся
Укр. мова та література
1
9 кл.
Кривутенко Т.А.
Нетребенко Вероніка
Укр. мова та література 2
7 кл.
Кривутенко Т.А.
Кобернік Александра
Укр. мова та література 2
7 кл. Білик Т.І.
Марченко Анна
Укр. мова та література 2 9 кл.
Коваленко А.В.
Полук Юрій
Укр. мова та література
2
9 кл.
Кривутенко Т.А.
Гордіенко Катерина
Укр. мова та література 3 10 кл. Коваленко А.В.
Кочетков Андрій
Укр. мова та література
3
10 кл.
Коваленко А.В.
Яценко Анастасія
Укр. мова та література 3
6 кл.
Денисенко Г.П.
Фущич Анна
Укр. мова та література 3 6 кл.
Денисенко Г.П.
Дорошенко Лариса
Укр. мова та література 
3
7 кл. Кривутенко Т.А.
Дорошенко Анна
Укр. мова та література 3
7 кл. Кривутенко Т.А.
Кунгурцева Софія-Ольга
Укр. мова та література
3 7 кл.
Білик Т.І.
Мороз Дмитро
Біологія
1 8 кл. Сенькова Л.О.
Полук Юрій
Біологія 
3
9 кл.
Гриценко Т.Г.
Гордієнко Катерина
Біологія 3 10 кл.
Сенькова Л.О.
Кочетков Андрей
Біологія
3
10 кл.
Сенькова Л.О.
Поляков Дмитро
Математика 2
6 кл.
Третьяченко І.В.
Зубрицький Юрій
Математика 
3 7 кл.
Третьяченко І.В.
Матвіенко Олександр
Географія 3
9 кл. Вознюк О.А.
Мороха Лілія
Географія
3
9 кл.
Вознюк О.А.
Зубрицький Юрій
Географія
2
7 кл. Поптанич Ж.Ю.
Дорошенко Анна
Географія
2
7 кл 
Поптанич Ж.Ю.
Михолан Мар’яна
Географія
2 8 кл.
Поптанич Ж.Ю.
Іскра Антон
Географія
2
9 кл. Коваленко Р.Р.
Рядковскій Владислав
Географія
3 7 кл. Поптанич Ж.Ю.
Кулагін Денис
Географія
3
7 кл.
Поптанич Ж.Ю.
Нетребеська Поліна
Географія
3
9 кл. Коваленко Р.Р.
Марченко Анна
Географія
3
9 кл. Коваленко Р.Р.
Мороз Дмитро
Фізика
2
8 кл.
Глушак Г.Л.
Остапенко Катерина
Світова література
2
10 кл. Збродська С.І.
Каменська Катерина
Світова література
2
10 кл.
Збродська С.І.
Багроновська Тетяна
Основи правознавства
3 9 кл. Галлямов В.Г.
Гордієнко Катерина
Основи правознавства
3
10 кл. Косачевич М.І.
Мужчина Валерія
Основи правознавства
3
10 кл.
Косачевич М.І.
Сергієнко Аліна
Основи правознавства
3 10 кл.
Косачевич М.І.
Богданьок Анна
Історія 1
6 кл.
Косачевич М.І.
Мороз Дмитро
Історія
3
8 кл.
Галлямов В.Г.
Мороха Лілія
Російська мова та література 1
9 кл. Тігєєва Л. Г.
Хомляк Леся
Російська мова та література 1
9 кл. Тігєєва Л. Г.
Голубева Катерина
Російська мова та література
2
9 кл.
Маховська Н.В.
Ткаченко Дарія
Російська мова та література
3 7 кл. Булова Л.А.
Кунгурцева Софія-Ольга
Російська мова та література 
3 7 кл. Збродська С.І.
Жугай Віталій
Англійська мова
1 8 кл.
Гордієнко І.М.
Міщук Ксенія
Англійська мова
2
10 кл. Ашиткова Н.С.
Колесніченко Дмитро
Англійська мова 2 8 кл.
Гордієнко І.М.
Шостак Марія
Англійська мова 2 8 кл.
Гордієнко І.М.
Хаєнко Анастасія
Англійська мова 3 8 кл.
Дупак Т.Г.
Морозова Марія
Англійська мова 3 10 кл. Ашиткова Н.С.
Мазепа Остап
Англійська мова
3
10 кл.
Гордієнко І.М.
Кочетков Андрій
Англійська мова 3
10 кл. Гордієнко І.М.
Тюпа Михайло
Англійська мова 3
10 кл.
Ашиткова Н.С.
Старостіна Юлія
Англійська мова 3
10 кл.
Ашиткова Н.С.



Ви знаходитесь тут: Головна