Графік роботи гуртків 2018-2019 н.р.

e-mail Друк

ГРАФІК   РОБОТИ   ГУРТКІВ, СПОРТИВНИХ  СЕКЦІЙ
                       гімназії   № 32  «Успіх» на ІІ семестр  2018 – 2019  н.  р.

 

Назва гуртка, секції,

           

   Місце

проведення

   ПІБ керівника

Дні

Режим

роботи

     Класи

 

 

  1.

Гурток  «ЮН-ПРЕС»

к. № 202

Кривутенко Т.А.

чт.

15.05-16.35

      8  кл.

  2. 

 

Гурток «Веселий пензлик»

к. № 106

 

Славінська Я.А.

 

вт.

14.00-14.45

       2  кл.

      

  3.

 

Гурток  військово - патріотичного      виховання

к. № 305

     тир

 

Попов В.А.

пт.

15.00-15.45

       10-11 кл.

 4.

 

 

 

 

 

 

Великий  теніс

 

 

 

 

 

 

нижній

спортзал

 

нижній

спортзал

 

нижній спортзал

 

Рижикова М.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

вт.

 

 

 15.05-15.50

 16.00-16.45

 17.00-17.45

         4- 7  кл.

         2- 3  кл.

         1  кл.

ср.

 

 16.00-16.45

 17.00-17.45

         2- 3  кл.

         1  кл.

чт.

15.05-15.50

4- 7  кл.

пт.

 15.05-15.50

 16.00-16.45

 17.00-17.45

         4- 7  кл.

         2- 3  кл.

1  кл.

  5.

Гурток   естрадної пісні «Веселі нотки»

к. № 403

актовий зал

 

 

актова зала

Лебідь Л.М.

вт.

 

 

чт.

 

13.15-14.00

14.10-14.55

 

13.15-14.00

14.10-14.55

           1-2  кл.

           5-8 кл.

 

           3-4 кл.

           5-8 кл.

 

6.

Веб-дизайн

каб.№307

Судакова М.О.

пн.

15.05-15.50

 

           5-11 кл.

7.

Науковий гурток «Сінергія»

каб. № 301

Глушак Г.Л.

ср.

14.10-15.50

      7-9 кл.

8.

Гурток хореографії «Барвінок»

 актовий зал

Лебідь Л.М.

пн.

ср.

13.15-14.00

13.15-14.00

1-4 кл.

9.

Правовий гурток «Феміда»

каб.№100-А

Шевченко І.М.

пн.

15.05-15.50

9 - 11 кл.

 

10.

Настільний теніс

верхній спортзал

Рижикова М.О.

чт.

16.00-16.45

1 – 4 кл.

 

 

11.

Гурток «ЮІР»

каб. 310

Маховська Н.В.

ср.

15.05-15.50

5 – 9 кл.

12.

ЗФП

верхній зал

Калашник В.В.

 

вт.

15.00-15.45

1 – 2 кл.

чт.

14.10-14.55

3 – 4 кл.


Ви знаходитесь тут: Гуртки