Новини гімназії

Переможці II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

e-mail Друк

Переможці1Переможці0001

Переможці I етапу МАН

e-mail Друк

Переможці0002Переможці0003

1Б на екскурсії у Національній дитячій бібліотеці

e-mail Друк

Цікавимося давнім побутомЦікавимося давнім побутом1IMG 2085IMG 2089Слухаємо ШопенаУ театральній студіїЧитаємоЧитаємо01

IMG 2051Цікавимося давнім побутом2

Київський вальс 2014

e-mail Друк

Вітаємо учнів 11-А класу, які посіли 2 місце в районному конкурсі "Київський вальс  - 2014"

(Керівник Аржевітіна В. В.)

Вальс

https://www.youtube.com/watch?v=EQuo-_m9QLE

Конкурс хорових колективів

e-mail Друк

Хор учнів 3-4 класів "Домісолька" (Керівник Бородіна К. Г.) в 2014 році посів 2 місце в районному конкурсі хорових колективів. Вітаємо переможців нашої гімназії!

Свято Букваря

e-mail Друк

Свято БукваряСвято Букваря1

Свято Букваря3Свято Букваря 2

Гімназія має таланти!

e-mail Друк

 Список  переможців  V  гімназійного конкурсу учнівської самодіяльності  «Гімназія має таланти!»

 

 Номінація

Гран-прі

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

«Найчарівніший голос гімназії»

Шавлюк Арсен (3-А)

Масюк Дарина (8-А)

Слива Крістіна (8-А)

Губернатор Серафима (10-А) Поян Влада (6-Б)-особиста  музика

Іслам Ясін (3-Б)

Шабацька Вікторія (4-В)

Соронович Максим (4-В)

Кубрак Леля (4-Б)

Даниленко Дарина (6-А)

Соколова Іліана (8-Б)

Несіна Катерина (11-А)

Травнікова  Катерина (1-Б)

Доброжанська Анастасія (3-А)

Ярмоленко Валентина

(7-А)

Міцута Софія (3-А)

Єзерський Дмітрій (4-А)

Греба Катерина (7-Б)

Жолнер Петро (5-А)

Гусакова Анна (8-Б)

Травнікова Марія (9-Б)

Проценко Ольга (10-А)

Пахомов Данило (6-А)

«Найкращий музикант гімназії»

Науменко Вікторія (4-Б)

Сергієнко  Юлія (11-А)

Поян Влада (6-Б)

Масюк Дарина (8-А)

Шатохіна Марія (3-Б)

Магрі Ільяс (3-Б)

Бичківська Крістіна (3-Б)

Юр’єва Вероніка (10-А)

Удод Антоніна (5-А)

Хрицина Анна (6-Б)

Соколова Іуліана  (8-Б)

Гераськін Нікіта (2-Б)

Згурська Іванна (3-Б)

Калініченко Анастасія

(4-А)

Голоденко Єлизавета (4-А)

П’янтак Марина (6-Б)

Козієвська Дар’я (8-Б)

Тарасенко Діана (2-Б)

Мірошніченко Софія (3-А)

Федосик  Яна (3-Б)

Бєлінська Олександра (4-А)

П’ятигорський Нікіта (6-Б)

«Кришталевий чобіток»

Зарицька Єлизавета (1-А)

Головач  Діана (1-А)

Калинковська Меланія

(1-А)

Пониполяк Дарія (7-Б)

Козієвська Дар’я (8-Б)

Дубогай Олександра (4-А)

Соронович Максим (4-В)

Мірошніченко Дарина (5-В)

Корзун Марія (6-Б)

Шульга Кирило (10-Б)

Кондра  Карина (7-Б)

Агурзенідіс Костянтин (6-А)

Ніколаєва Юлія (3-Б)

Хлєбнікова Анна (4-В)

Савченко Поліна (6-Б)

 

Біла Карина (3-Б)

Бєлінська Олександра (4-А)

Дерев’янко Ярослав (6-Б)

«Спортивна грація»

Лаврик Андрій (3-А)

Скиба Софія (4-В)

Кропта Мар’яна (2-А)

Нестеренко Єва (2-В)

Мамчур Тихон (2-В)

 

«Художнє читання»

Стрілець Єлизавета (3-Б)

Діденко Маргарита (8-Б)

Тимошенко Олеся (10-А)

 

Тарасов Григорій (2-А)

Гомон Поліна (2-Б)

Іслам Ясін (3-Б)

Бєлінська Олександра (4-А)

Подолянчук  Людмила (4-В) Небилиця Дарина (8-А)

Юхневич Олександра (10-А)

Шульга Ольга (2-А)

Абдулова Каріна(2-А)

Приходько Богдана(2-А)

Юр’єва  Агата (2-Б)

Даниленко Дарина (6-А)

Босий Єгор (2-В)

Базилев Дмитро (3-А)

Згурська Іванна (3-Б)

Шатохіна Марія (3-Б)

Цимбал Єгор (3-Б)

Лібусь Анастасія (4-Б)

Солоденко Аліна (6-Б)

Свириденко Анастасія

(6-Б)

Литвиненко Данило (9-А)

Зубрицький Юрій (10-Б)

Дяченко Олександра (10-А)

Мамчур Тихон (2-В)

Ємчук Олена (3-А)

Швед Максим (3-Б)

Міщанін Андрій (4-Б)

Ейдельман  Метью Григорі (4-А)

Стефанюк Микола (6-Б)

Духота Ігор (6-Б)

 

«Юний  поет»

Радомська Влада (7-А)

Юхневич Олександра

(10-А)

Юр’єва Агата (2-Б)

Ніношвілі Ніна (8-Б)

Даниленко Дарина (6-А)

Дяченко Олександра (10-А)

Нестеренко Єва (2-В)

Свириденко Анастасія(6-Б)

 

Зубицька Ксенія (6-Б)

«Оригінальний жанр»

Бобильов Дмитро (4-А)

 

          -

                  -

                  -

 

Сторінка 49 з 53

Ви знаходитесь тут: Новини гімназії