№ з/п |
Прізвище, ім’я по батькові учня |
Клас |
Місце на І етапі |
Назва секції |
Прізвище, ім’я по батькові вчителя |
1. |
Акімова Діана Євгенівна |
10-А |
1 |
Геологія, геохімія та мінералогія |
Поптанич Ж.Ю. |
2. |
Безпрозванний Михайло Ігорович |
9 – А |
1 |
Технологічні процеси та перспективні технології |
Глушак Г.Л. |
3. |
Судакова Анна Олексіївна |
9 - В |
1 |
Літературна творчість |
Кривутенко Т.А. |
4. |
Тарнапольська Катерина Дмитрівна |
8 - А |
1 |
Англійська мова |
Гордієнко І.М. |
5. |
Рабчук Гліб Сергійович |
9-В |
1 |
Англійська мова |
Чумак О.Р. |
6. |
Алтунбаш Тахсін-Давід Алійович |
10 - А |
1 |
Англійська мова |
Павлова О.М. |
7. |
Кравцов Андрій Володимирович |
9-А |
1 |
Експериментальна фізика |
Глушак Г.Л. |
8. |
Марюк Катерина Андріївна |
9 - А |
1 |
Аерофізика та космічні дослідження |
Глушак Г.Л. |
9. |
Міщенко Софія Олегівна |
9 - Б |
1 |
Хімія |
Кузнєцова Л.І.. |
10. |
Червак Вікторія Русланівна |
9- В |
1 |
Загальна біологія та біологія людини |
Сенькова Л.О. |
11. |
Свириденко Анастасія Володимирівна |
10 - А |
1 |
Загальна біологія та біологія людини |
Сенькова Л.О. |
12. |
Ломовацький Олександр Вікторович |
9 А |
2 |
Технологічні процеси та перспективні технології |
Глушак Г.Л. |
13. |
Безпрозванний Михайло Ігорович |
9 - А |
2 |
Англійська мова |
Чумак О.Р. |
14. |
Судакова Анна Олексіївна |
9 - В |
2 |
Англійська мова |
Чумак О.Р. |
15. |
Венберг Олександра Дмитрівна |
10 - А |
2 |
Англійська мова |
Павлова О.М. |
16. |
Акімова Діана Євгенівна |
11-А |
2 |
Англійська мова |
Гордієнко І.М. |
17. |
Калініченко Анастасія Сергіївна |
8 - А |
2 |
Англійська мова |
Гордієнко І.М. |
18. |
Кравцов Андрій Володимирович |
9 - А |
2 |
Хімія |
Кузнєцова Л.І. |
19. |
Ткаченко Марія Олександрівна |
9 - А |
2 |
Хімія |
Кузнєцова Л.І. |
20. |
Гаграманова Катерина Айюбівна |
10 - А |
2 |
Хімія |
Кузнєцова Л.І. |
21. |
Судакова Анна Олексіївна |
9 - В |
2 |
Загальна біологія та біологія людини |
Сенькова Л.О. |
22. |
Стефанюк Микола Миколайович |
10 - А |
2 |
Загальна біологія та біологія людини |
Сенькова Л.О. |
23. |
Даниленко Дарина Дмитрівна |
10 - А |
3 |
Етнологія |
Скалій О.О. |
№ з/п |
Прізвище, ім’я по батькові учня |
Клас |
Місце на І етапі |
Назва секції |
Прізвище, ім’я по батькові вчитея |
24. |
Ткаченко Марія Олександрівна |
9 - А |
3 |
Історія України |
Скалій О.О. |
25. |
Блищук Дарина Сергіївна |
9 - В |
3 |
Історія України |
Скалій О.О. |
26. |
Моргоєва Аміна Володимирівна |
9 - В |
3 |
Історія України |
Скалій О.О. |
27. |
Чередниченко Володимир Максимович |
9 - А |
3 |
Всесвітня історія |
Скалій О.О. |
28. |
Міщенко Софія Олегівна |
9 - Б |
3 |
Правознавство |
Шевченко І.М. |
29. |
Восколович Владислав Віталійович |
10 - А |
3 |
Правознавство |
Шевченко І.М. |
30. |
Дмитришин Євгеній Олександрович |
11 - А |
3 |
Географія та ландшафтознавство |
Поптанич Ж.Ю. |
31. |
Восколович Владислав Віталійович |
10-А |
3 |
Гідрологія |
Поптанич Ж.Ю. |
32. |
Мірошніченко Дар’я Вадимівна |
9 - В |
3 |
Українська мова |
Коваленко А.В.. |
33. |
Травнікова Ярина Олексіївна |
9 - Б |
3 |
Українська література |
Денисенко Г.П. |
34. |
Заружко Валерія Сергіївна |
9 - Б |
3 |
Зарубіжна література |
Булова Л.А. |
35. |
Бець Олена Валеріївна |
8 - А |
3 |
Англійська мова |
Гордієнко І.М. |
36. |
Шевченко Остап Геннадійович |
9 - Б |
3 |
Англійська мова |
Гордієнко І.М. |
37. |
Кравцов Андрій Володимирович |
9 - А |
3 |
Англійська мова |
Чумак О.Р. |
38. |
Ткаченко Марія Олександрівна |
9 - А |
3 |
Англійська мова |
Тарасова Н.В. |
39. |
Травнікова Ярина Олексіївна |
9 - Б |
3 |
Англійська мова |
Чумак О.Р. |
40. |
Холодова Дарія Григоріївна |
9 - В |
3 |
Англійська мова |
Чумак О.Р. |
41. |
Чухліб Сергій Сергійович |
10 - А |
3 |
Англійська мова |
Гордієнко І.М. |
42. |
Дерев’янко Ярослав Михайлович |
10 - А |
3 |
Англійська мова |
Гордієнко І.М. |
43. |
Дмитришин Євгеній Олександрович |
10 – А |
3 |
Англійська мова |
Павлова О.М. |
44. |
Рибак Максим Вадимович |
11 - А |
3 |
Англійська мова |
Гордієнко І.М. |
45. |
Батюта Олександра Вадимівна |
11 - А |
3 |
Англійська мова |
Гордієнко І.М. |
46 |
Майстренко Єгор Іванович |
9 - Б |
3 |
Загальна біологія та біологія людини |
Сенькова Л.О. |