Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році

e-mail Друк

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році

 

 

з/п

 

Прізвище, ім’я, по батькові учня

 

 

Клас

 

Місце

 

Предмет

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня

1

Спасітєлєва Поліна

Олександрівна

7-А

І

Українська мова та література

Кривутенко Тамара Анатоліївна

2

Балагура Дмитро Андрійович

7-А

І

Українська мова та література

Кривутенко Тамара Анатоліївна

3

Мироненко Віктор Вікторович

7-А

І

Українська мова та література

Кривутенко Тамара Анатоліївна

4

Пророк Микита Євгенович

9-Б

І

Українська мова та література

Денисенко Галина Петрівна

5

Марюк Катерина Андріївна

9-А

І

Українська мова та література

Денисенко Галина Петрівна

6

Тараканова Анна Вікторівна

11-А

І

Українська мова та література

Кривутенко Тамара Анатоліївна

7

Акімова Діана Євгенівна

11-А

І

Українська мова та література

Кривутенко Тамара Анатоліївна

8

Пророк Микита Євгенович

9-Б

І

Географія

Поптанич Жанна Юріївна

9

Акімова Діана Євгенівна

11-А

І

Географія

Поптанич Жанна Юріївна

10

Калініченко Анастасія Сергіївна

8-А

І

Історія

Шевченко Ірина Михайлівна

11

Пророк Микита Євгенович

9-Б

І

Історія

Скалій Олена Олексіївна

12

Пророк Микита Євгенович

9-Б

І

Правознавство

Шевченко Ірина Михайлівна

13

Кравченко Артем Сергійович

6-А

І

Веб-дизайн

Судакова Марія Олексіївна

14

Бутиріна Катерина Вікторівна

9-В

ІІ

Французька мова

Костур Наталія Тихонівна

15

Блищук ДаринаСергіївна

9-В

ІІ

Німецька мова

Тігєєва Людмила Германівна

16

Сківка Дмитро Сергійович

7-Б

ІІ

Українська мова та література

Кривутенко Тамара Анатоліївна

17

Ткаченко Марія

Олександрівна

9-А

ІІ

Українська мова та література

Денисенко Галина Петрівна

18

П’янтак Марина Михайлівна

10-А

ІІ

Українська мова та література

Коваленко Анжела Володимирівна

19

Дерев’янко Ярослав Михайлович

10-А

ІІ

Українська мова та література

Коваленко Анжела Володимирівна

20

Смалько Вероніка Вікторівна

11-А

ІІ

Українська мова та література

Кривутенко Тамара Анатоліївна

21

Балобан Анастасія Юріївна

8-А

ІІ

Географія

Поптанич Жанна Юріївна

22

Кравцов Андрій Володимирович

9-А

ІІ

Хімія

Кузнєцова Людмила Іллівна

23

Тарнапольська Катерина Дмитрівна

8-А

ІІ

Англійська мова

Гордієнко Ірина Михайлівна

24

Пророк Микита Євгенович

9-Б

ІІ

Англійська мова

Чумак Олексій Романович

25

Соловйова Ірина Сергіївна

9-Б

ІІ

Англійська мова

Чумак Олексій Романович

26

Чередніченко Володимир Максимович

9-А

ІІ

Англійська мова

Тарасова Надія Валентинівна

27

Алтунбаш Тахсін-Давід Алійович

10-А

ІІ

Англійська мова

Павлова Олена Михайлівна

28

Смалько Вероніка Вікторівна

11-А

ІІ

Англійська мова

Чумак Мар’яна Робертівна

29

Тараканова Анна Вікторівна

11-А

ІІ

Англійська мова

Чумак Мар’яна Робертівна

30

Балобан Анастасія Юріївна

8-А

ІІ

Історія

Шевченко Ірина Михайлівна

31

Бець Олена Валеріївна

8-А

ІІ

Зарубіжна література

Тігєєва Людмила Германівна

32

Акімова Діана Євгенівна

11-А

ІІ

Зарубіжна література

Маховська Надія Віталіївна

33

Мірошніченко Дар’я Вадимівна

9-В

ІІІ

Французька мова

Костур Наталія Тихонівна

34

Федосик Яна Петрівна

7-Б

ІІІ

Українська мова та література

Кривутенко Тамара Анатоліївна

35

Балобан Анастасія Юріївна

8-А

ІІІ

Українська мова та література

Денисенко Галина Петрівна

36

Блищук Дарина Сергіївна

9-В

ІІІ

Українська мова та література

Кривутенко Тамара Анатоліївна

37

Рабчук Гліб Сергійович

9-В

ІІІ

Українська мова та література

Коваленко Анжела Володимирівна

38

Кравцов Андрій Володимирович

9-А

ІІІ

Українська мова та література

Денисенко Галина Петрівна

39

Чуба Софія Павлівна

11-А

ІІІ

Українська мова та література

Кривутенко Тамара Анатоліївна

40

Булгакова Катерина Олександрівна

11-А

ІІІ

Українська мова та література

Кривутенко Тамара Анатоліївна

41

Дерев’янко Ярослав Михайлович

10-А

ІІІ

Географія

Поптанич Жанна Юріївна

42

Балагура Дмитро Андрійович

7-А

ІІІ

Хімія

Кузнєцова Людмила Іллівна

43

Хрицина Ганна-Євгенія

10-А

ІІІ

Хімія

Кузнєцова Людмила Іллівна

44

Береснєв Михайло Юрійович

8-Б

ІІІ

Англійська мова

Павлова Олена Михайлівна

45

Попова Анастасія  Борисівна

8-А

ІІІ

Англійська мова

Павлова Олена Михайлівна

46

Балобан Анастасія Юріївна

8-А

ІІІ

Англійська мова

Павлова Олена Михайлівна

47

Єзерський Дмітрій Сергійович

8-А

ІІІ

Англійська мова

Гордієнко Ірина Михайлівна

48

Калініченко  Анастасія Сергіївна

8-А

ІІІ

Англійська мова

Гордієнко Ірина Михайлівна

49

Блищук Дарина Сергіївна

9-В

ІІІ

Англійська мова

Петренко Олена Анатоліївна

50

Рабчук Гліб Сергійович

9-В

ІІІ

Англійська мова

Чумак Олексій Романович

51

Мірошніченко Дар’я Вадимівна

9-В

ІІІ

Англійська мова

Тарасова Надія Валентинівна

52

Заружко Валерія Сергіївна

9-Б

ІІІ

Англійська мова

Тарасова Надія Валентинівна

53

Бутиріна Катерина Вікторівна

9-В

ІІІ

Англійська мова

Петренко Олена Анатоліївна

54

П’янтак Марина Михайлівна

10-А

ІІІ

Англійська мова

Петренко Олена Анатоліївна

55

Чухліб Сергій Сергійович

10-А

ІІІ

Англійська мова

Гордієнко Ірина Михайлівна

56

Кубрак Михайло Сергійович

10-А

ІІІ

Англійська мова

Гордієнко Ірина Михайлівна

57

Борисовська Яна Олександрівна

11-А

ІІІ

Англійська мова

Гордієнко Ірина Михайлівна

58

Балобан Анастасія Юріївна

8-А

ІІІ

Фізика

Глушак Ганна Леонідівна

59

Бець Олена Валеріївна

8-А

ІІІ

Біологія

Дякевич Світлана Володимирівна

60

Оврамець Анастасія Валеріївна

8-Б

ІІІ

Біологія

Дякевич Світлана Володимирівна

61

Денісова Анастасія Дмитрівна

9-В

ІІІ

Біологія

Сенькова Лідія Олексіївна

62

Хрицина Ганна-Євгенія

10-А

ІІІ

Біологія

Сенькова Лідія Олексіївна

63

Стефанюк Микола Миколайович

10-А

ІІІ

Біологія

Сенькова Лідія Олексіївна

64

Бець Олена Валеріївна

8-А

ІІІ

Історія

Шевченко Ірина Михайлівна

65

Кубрак Леля Сергіївна

8-Б

ІІІ

Історія

Шевченко Ірина Михайлівна

66

Дерев’янко Ярослав Михайлович

10-А

ІІІ

Історія

Скалій Олена Олексіївна

67

Акімова Діана Євгенівна

11-А

ІІІ

Історія

Шевченко Ірина Михайлівна

68

Тарасов Григорій Георгійович

6-А

ІІІ

Математика

Масюта Любов Петрівна

69

Балагура Дмитро Андрійович

7-А

ІІІ

Математика

Гольцов Дмитро Андрійович

70

Туманова Тетяна

Леонідівна

8-Б

ІІІ

Комп’ютерна графіка

Судакова Марія Олексіївна

71

Кішко Олексій Павлович

6-А

ІІІ

Веб-дизайн

Судакова Марія Олексіївна

72

Абраменко Микита Дмитрович

6-А

ІІІ

Веб-дизайн

Судакова Марія Олексіївна

73

Марюк Катерина Андріївна

9-А

ІІІ

Зарубіжна література

Булова Людмила Анатоліївна

74

Ткаченко Марія

Олександрівна

9-А

ІІІ

Зарубіжна література

Булова Людмила Анатоліївна

75

Даниленко Дарина Дмитрівна

10-А

ІІІ

Зарубіжна література

Маховська Надія Віталіївна

76

Дмитришин Євгеній Олександрович

10-А

ІІІ

Зарубіжна література

Маховська Надія Віталіївна

77

Чуба Софія Павлівна

11-А

ІІІ

Зарубіжна література

Маховська Надія Віталіївна

78

Казимірова Марія Денисівна

7-Б

ІІІ

Образотворче мистецтво

Манзенко Наталія Костянтинівна

79

Черній Марина Дмитрівна

7-Б

ІІІ

Образотворче мистецтво

Манзенко Наталія Костянтинівна

80

Гержова Олександра Андріївна

7-А

ІІІ

Образотворче мистецтво

Манзенко Наталія Костянтинівна

81

Вичужина Вероніка Ігорівна

8-А

ІІІ

Образотворче мистецтво

Манзенко Наталія Костянтинівна


Ви знаходитесь тут: Новини гімназії Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році