Декада іноземних мов

e-mail Друк

Традиційною щорічною подією лютого в нашій гімназії є проведення декади іноземних мов. Під час таких заходів учні та вчителі зазвичай демонструють свої досвід, талант, досягнення в оволодінні новими знаннями та навичками. Так само, як і завжди, цьогорічна декада стала цікавою і змістовною подією: були проведені відкриті уроки, захисти тематично розмаїтих проектних робіт, вікторини, інтерактивні уроки, уроки-презентації, брейн ринги, літературне коло. Діти продемонстрували свої знання та акторську майстерність у міні-виставах англійською мовою. Між уроками учні, вчителі та гості гімназії мали змогу насолоджуватися музичними перервами, разом підспівували та танцювали під відомі англомовні композиції. На період декади припала й щорічна навчальна практика студентів Київського національного лінгвістичного університету. Майбутні педагоги  дають уроки та беруть безпосередню участь у підготовці позакласних заходів. Наші вчителі залюбки діляться з ними своєю майстерністю та допомагають їм робити перші кроки на шляху обраної професії. Своїм творчим доробком охоче ділилися вчителі гімназії  Чумак С.В., Гордієнко І.М., Павлова О.М., Чернишова О.О., Чумак М.Р., Якір І.П., Рубанова А.В., Чумак О.Р., Тарасова Н.В.

 

 

Тимчасом досвідчені колеги підготували та показали відкриті уроки. Вже традиційними стали бінарні уроки, під час яких учителі майстерно поєднують вивчення англійської мови з іншими дисциплінами. Цікаво поєдналися англійська мова з тематикою Захисту Вітчизни на уроці Гордієнко І.М. та Попова В.А. Вчителі Лебідь Л.М. та Городецька О.Й. разом з учнями на своєму бінарному уроці продемонстрували, яку культурну, естетичну вагу має поєднання музики і мови, зокрема англійської. Важлива й актуальна тема у сучасному суспільстві — це Інтернет, його переваги і недоліки. Вчитель французької мови Костур Н.Т. майстерно провела урок-дискусію на тему "Людина і Інтернет" . На цьому уроці діти доладно використовували набуті знання з французької та англійської мов. Цікавим і неординарним вийшов урок з елементами тренінгу вчителя Чумак М.Р. Тут вивчення англійської мови і психологічна тематика доповнювали одна одну.

  

Цікавим і новим був досвід проведення старшокласниками виховних бесід англійською мовою для учнів середньої школи. Учні 10-х класів підготували до Міжнародного дня рідної мови цікаві, інформативно насичені виховні бесіди з елементами вікторини.

А ще діти змогли спробувати себе в ролі вчителів. Учні 10-А та 10-Б класу самостійно підготували та провели уроки. Безперечно, такі незвичайні уроки викликали велике зацікавлення як учнів, так і в їхніх юних "учителів".

Наші учні щороку беруть участь в конкурсі дослідницьких робіт МАН з англійської мови. Адже в гімназії створена атмосфера поваги до наукового пошуку, педагоги намагаються прищеплювати школярам смак до серйозної дослідницької діяльності. Тому з метою підвищення інтересу учнів до написання робіт МАН була задумана і проведена конференція "Захист та презентація робіт МАН". Під час цієї конференції учні-переможці районного та міського рівнів ділилися досвідом, розповідали про власні методи пошукової роботи, про нехай і не видатні, але такі цінні, адже це свої власні, відкриття і досягнення.

Жвавий інтерес викликали міні-вистави, підготовлені учителями Сухаревою М.А., Якір І.П., Рубановою А.В.

Окремо слід відзначити цьогорічні творчі роботи учнів. Презентації і проектні роботи вирізнялися поєднанням неабиякої креативності й володіння знаннями з іноземної мови, а також широким тематичним спектром та глибокою інформативністю. 


Ви знаходитесь тут: Новини гімназії Декада іноземних мов