Новини гімназії

Перші проектні роботи

e-mail Друк

Проектні роботи з природознавства учнів 2-В класу "Як дерева готуються до зими"

 

Учнівське самоврядування та учасники наукового гуртка "Синергія" відвідали місто Житомир

e-mail Друк

3 листопада 2018 року учнівське самоврядування та учасники наукового гуртка "Синергія" відвідали місто Житомир. Гімназисти одержали незабутні враження в музеї космонавтики ім. С. П. Корольова. Потім перед дітьми відчинив двері музей старовинного інструменту "Ремісничий двір", де учні ознайомилися з колекцією речей, ремісничим приладдям, фотоапаратами, предметами побуту тощо.
Подорож була захопливою та цікавою.

 

Вітаємо з перемогою!

e-mail Друк

Учениця 5-А класу Тіхомірова Діана  посіла І місце у чемпіонаті м. Києва з художньої гімнастики у групових вправах серед дівчат 2007 р.н.

 

Учні 5-А класу вирушили в Gulliver Bowling

e-mail Друк

 Бажаючи поєднати відпочинок і спорт на осінніх канікулах учні 5-А класу вирушили в Gulliver Bowling! Це було поєднання позитиву, спілкування і ігрового настрою. Діти отримали заряд бадьорості та позитивної енергії.

Учні 5-А класу відвідали Національний науково-природничий музей

e-mail Друк

На осінніх канікулах учні 5-А класу відвідали Національний науково-природничий музей НАН України— один із найбільших науково-природничих музеїв світу і найбільший природничий музей України.

  

Світ магії англійською мовою

e-mail Друк

30.10.18 учні 8-х класів разом з класним керівником 8-А класу Чумак М.Р. переглянули в кінотеатрі фільм "Гаррі Поттер та філософський камінь" у кінотеатрі. Цікаво, що фільм йшов мовою оригіналу. Тому діти не тільки насолодилися улюбленим кіно та поринули в атмосферу чарівництва, дружби та магії, але й змогли поліпшити навички сприйняття англійської мови на слух.  

 

Свято Гелловіну

e-mail Друк

Незвичайний урок був проведений  під спільним керівництвом Чумака О.Р. та Чумак М.Р. у 8-х класах. Присвячений він був Гелловіну — святу, що прийшло не так давно до нас з Туманного Альбіону і вже встигло знайти прихильників і в нашій країні. Діти поринули в містичну та загадкову атмосферу цього свята. Попри "страшну" гелловінську атрибутику, було весело і цікаво, а також пізнавально. Учні дізналися історію виникнення свята, виконували різні цікаві завдання та продемонстрували неабияке знання англійської мови.  

 

Сторінка 1 з 59

Ви знаходитесь тут: Новини гімназії