Новини гімназії

Вітаємо!

e-mail Друк

Шановна Ірино Вікторівно!

Від душі вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо міцного здоров'я, щастя і радості, взаємної любові та відданої дружби, людського тепла і внутрішньої гармонії, невичерпного терпіння і жіночої мудрості, творчого натхнення та благословення у всії починаннях. У Вашому домі нехай завжди панують мир, достаток, гармонія.

З повагою - адміністрація, учителі, ПК.

Вітаємо!

e-mail Друк

Шановна Маріанно Робертівно!

Вітаємо Вас з Днем народження! У цей чудовий день від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я, натхнення, любові і злагоди, тепла і сонячного настрою, успіхів, яскравих вражень і веселих емоцій! Нехай у Вашому житті завжди будуть квіти, сюрпризи, усмішки і приємні події, щастя і радість, удача і везіння. Залишайтеся такою неповторною і чарівною!

З повагою - Ваші колеги!

27 червня в серцях одинадцятикласників гімназії №32 "Успіх" залишиться назавжди, адже цього дня відбувся випускний вечір

e-mail Друк

Під час урочистостей, присвячених цій події, гімназисти пригадали, як їх, ще зовсім маленьких, привели в перший клас. Скільки різних подій відбулося за ці роки! У стінах альма-матер вони навчилися бути щирими, самостійними, відповідальними, чуйними. Навчилися дружити, відстоювати свою думку, любити науку, дбайливо ставитися до знань... І ось гімназисти вже стали дорослими, які роблять новий крок - крок у самостійне майбутнє. До випускників із вітальним словом звернулася директор гімназії Світлана Володимирівна Чумак, яка побажала їм не збитися із правильної стежини, що приведе до великого шляху в майбуття. Зичила розсудливості, успіхів та сил у подальшому дорослому житті. Висловила подяку батькам за співпрацю у вихованні молодого покоління. Побажала міцного здоров'я, родинного щастя, благополуччя. Діти та батьки, у свою чергу, сказали слова вдячності педагогічному колективу та провели концерт "Шкільна Одісея".
І ось випускники вже тримають у руках свідоцтва про повну загальну середню освіту. Попереду - довге цікаве життя, і ми бажаємо кожному знайти свою дорогу. Нехай будуть відкриті всі простори для досягнення успіху!

 

Вітаємо!

e-mail Друк

Шановний Валентине Аркадійовичу!

Від усієї душі вітаємо Вас с Днем народження! Бажаємо, щоб життя було осяяне щастям і радісними моментами. Нехай чекають попереду дні, повні сонячного світла. Залишайтесь таким же стійким, мужнім і сміливим. Бажаємо підкоряти одну вершину за іншою, досягати поставлених цілей. Любові, миру, достатку!

З повагою - Ваші колеги.

 

Вручення дев'ятикласникам свідоцтв про здобуття базової середньої освіти

e-mail Друк

14 червня відбувся урочистий захід із нагоди вручення дев'ятикласникам свідоцтв про здобуття базової середньої освіти. Із вітальним словом виступила директор гімназії Світлана Володимирівна Чумак, яка побажала здоров'я, успіхів, здійснення задуманого. Також керівник закладу висловила подяку батькам за вагому підтримку, суттєву організаційну роботу та плідну співпрацю у вихованні молодого покоління. Натомість слова вдячності педагогічному колективу висловила представник батьківської громадськості Оксана Василівна Самойленко. А гімназисти привітали вчителів і батьків музичними подарунками.
Щиро вітаємо дев'ятикласників із одержанням перших свідоцтв. Дорогі діти, нехай у вас буде багато добра, нехай завжди в серці живе любов, а успіх супроводжує протягом усього життя.

Вітаємо

e-mail Друк

Вітаємо Голуб Анну, яка виборола перше місце у групових вправах та 1 місце ( індивідуальний виступ - вправи з булавою) у рамках міжнародного турніру "Liko Cump 2019".
Анно, щиро бажаємо тобі успіхів і натхнення! Ніколи не здавайся, впевнено крокуй до своєї мрії!

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

e-mail Друк

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

 

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ ВІДБУДУТЬСЯ 04.06.2019р. о 17.00 в актовому залі. 

 

Адміністрація

Сторінка 1 з 74

Ви знаходитесь тут: Новини гімназії