Новини гімназії

З Новим роком

e-mail Друк

Дорогі друзі!

От і прощаємося ми з роком 2021-м! Яким він був? Мабуть, як і будь-який інший, – різним. Були перемоги і здобутки, траплялися турботи і проблеми. Ми разом захоплювалися звитягою наших славетних захисників Батьківщини, раділи досягненням наших співвітчизників у різних сферах – науці, культурі, бізнесі, спорті. Ми переймалися проблемами, з якими стикалося наше суспільство. А ще рік був сповнений найрізноманітніших вражень в особистому житті кожного з нас. Школа, уроки, захоплення, плани, цікаві події і пов’язані з усим цим радощі, хвилювання, пошуки і знахідки. І головне, ми не втрачали оптимізму, наполегливості, віри у добро.

На порозі новий, 2022 рік. Яким він буде? У нас попереду 365 днів, які треба прожити на повну силу, щоб можна було через рік сказати: «Це був щасливий рік»! Отже, вітаю з Новим роком і нехай кожній родині він принесе міцне здоров’я, радість, затишок , добробут!

З повагою та любов'ю -

директор гімназії №32 "Успіх"

Світлана Володимирівна Чумак

 

WORD CLOUD "WINTER HOLIDAYS"

e-mail Друк

Як поєднати навчання і святкування? Все дуже просто. Скористайтеся методом графічної систематизації інформації і створіть хмару слів  "WINTER HOLIDAYS". Ви повторите лексику і підготуєте оригінальне привітання з Новим роком та Різдвом. 

 

STREAM-проєкт "Лілея"

e-mail Друк

Чи можуть паперові квіти розпускатися немов живі? Дорослі завжди відповідають  "Ні". Просто вони забули про капілярні явища, з якими учні початкових класів познайомилися під час роботи над STREAM-проєктом "Лілея".

 

БЕЗПЕЧНІ ЗИМОВІ КАНІКУЛИ

e-mail Друк

БЕЗПЕЧНІ ЗИМОВІ КАНІКУЛИ

 

Гуртки в дії

e-mail Друк

Підготовка до Нового року та Різдва

e-mail Друк

Триває підготовка до Нового року та Різдва. Навкруги панує чудова передсвяткова атмосфера. Кожен хоче прикрасити свій дім, підготувати подарунки для своїх рідних, привітати друзів. Пропонуємо вам креативні ідеї від нашої новорічної майстерні.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

e-mail Друк

На виконання наказу Управління освіти та інноваційного розвитку ПРДА м. Києва №206 від 08.12.2021 «Про проведення в навчальних закладах Печерського району міста Києва «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності», з метою попередження нещасних випадків під час освітнього процесу, травмування у побуті в гімназії з 13 по 17 грудня 2021 року був поведений «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».

Відповідно до розробленого плану заходів класними керівниками 1-11 класів були проведені бесіди щодо дотримання правил безпечної поведінки вдома, на вулиці, на водних об’єктах, у громадському транспорті, а саме: безпечного користування електроприладами, побутовою технікою, газовими приладами, сірниками; безпечної поведінки під час снігопаду, заметілі, снігових накрижень, біля водоймищ, на льоду, під час перебування на дачі, у лісі; правил поведінки у метро, на залізниці, у місцях скупчення людей; правил поводження у разі виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів (у тому числі замасковані під них речей: авторучок, міні-магнітофонів, мобільних телефонів), пожеж; дотримання протиепідемічних заходів під час пандемії тощо.

Учні початкових класів переглядали повчальні мультфільми, ставили один одному питання, загадували загадки, читали вірші. Наймолодші особливу увагу приділили ПДР, їх особливості у зимовий період та правилам безпечної поведінки вдома.

Здобувачі освіти середньої ланки зосередилися на пожежній безпеці, зокрема на заборону користування петардами, феєрверками. Обговорили тему підліткової вечірки. Розкрили питання безпечної поведінки, збереження здоров'я та недопущення булінгу. Не залишили й без уваги правила поведінки біля водойм, під час ожеледиці та за умов низьких температур. Під час «Уроків безпеки» діти демонстрували свої знання з основ здоров’я та працювали над міні-проєктами.

Старшокласники відпрацьовували алгоритм дій у разі виникнення надзвичайної події - розглядали ситуацію виникнення пожежі в житловому будинку, торгово-розважальному центрі та практикувалися у наданні домедичної допомоги.

З метою попередження нещасних випадків з усіма учасниками освітнього процесу була проведена роз’яснювальна робота: надіслані пам’ятки батькам, проведені бесіди та інструктажі з працівниками і учнями гімназії. Кожного закликали берегти життя та здоров’я, дотримуватися протиепідемічних заходів, уникати натовпів та скупчень людей.

Сторінка 1 з 96

Ви знаходитесь тут: Новини гімназії