Новини гімназії

День миру

e-mail Друк

21 вересня відзначають День миру. Класні керівники провели бесіди «Миру - так, війні - ні». Також працювали над колективною творчою справою «Голуб миру»: виготовляли голубів з паперу, малювали та ін. Звісно, не могли оминути увагою і День партизанської слави та руху в Україні, який відзначають 22 вересня. Із гімназистами провели виховну бесіду «Промінь партизанської слави». Учні переглянули відеоматеріали, тематичні презентації. Гімназисти підготували цікаві, змістовні проєкти, які продемонстрували на уроках.
Необхідно плекати пам‘ять минулого заради майбутнього миру на Землі.

 

День знань

e-mail Друк

Щороку вересень кличе всіх учнів і педагогічні колективи планети Земля на шкільний поріг. От і сьогодні наша гімназійна родина зібралася, щоб зустрітися після довгих літніх канікул. Із нетерпінням День знань чекали наймолодші учні - першокласники. Трепет і тривога огортали душі та серця одинадцятикласників. На урочистостях, присвячених першому дзвонику в 2021-2022 навчальному році, виступила директор гімназії Світлана Володимирівна Чумак. Вона побажала успіхів у навчанні, упевнених кроків до поставленої мети, здійснення всіх планів та ін. Гімназисти, які відвідували шкільні гуртки, підготували музичний подарунок для учнів і гостей заходу.
Звісно, у такий урочистий день не могли оминути непересічну дату в житті кожного українця - 30-річчя Незалежності України. Класні керівники підготували та провели низку заходів, присвячених цій події. Колективи оприлюднили свої проєкти «Українці, які змінили світ», над якими працювали протягом попередніх років. На перших уроках учні мали змогу ознайомитися з найвизначнішими культурними й історичними подіями становлення держави, 30 фактами про Україну,якими варто пишатися; переглянули тематичні відеоматеріали та ін. Нехай 2021-2022 навчальний рік принесе гарні оцінки, нові звершення та блискучі перемоги.

 

Батькам майбутніх першокласників.

e-mail Друк

Шановні батьки майбутніх першокласників! Запрошуємо ВАС на збори,які відбудуться 27 серпня 2021 року о 17:00.

ПАМ’ЯТКА НА ЛІТНІ КАНІКУЛИ

e-mail Друк

 

 https://www.facebook.com/ranok.lab/posts/167223072071830

Випускний!

e-mail Друк

11 червня відбулася важлива подія для гімназійної родини  - вирушили в життєву дорогу наші випускники. Це день, коли радість і смуток зливаються в одне ціле. Адже протягом 11 років ми були невід'ємною частиною один одного: і діти, і педагогічний колектив, і батьки. Світлана Володимирівна Чумак підготувала для випускників зворушливу промову, побажала щастя та успіху. У свою чергу гості теж не залишилися осторонь: представник батьківської громадськості висловив подяку вчителям за кропітку та злагоджену працю протягом усіх років навчання. Незважаючи на те, що зараз канікули, молодші гімназисти теж завітали на це знакове та важливе свято, зокрема, учениця 7 класу підготувала музичний подарунок - пісню "Школа".  Після вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускники заспівали "лебедину" пісню  - "Лови момент". Любі дітки, ми переконані, що попереду вас чекають тільки приємні події. Бажаємо щедрої душевної краси, любові щирої, віри, надії. Пам'ятайте, що гімназисти, педагоги і батьки покладають на вас сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою для наставників, близьких людей і країни.

Зі Святом останнього дзвоника

e-mail Друк

Буяє весна різнобарв'ям, дзвенить бадьора мелодія шкільного дзвоника, вітаючи усіх: учнів, педагогів, батьків, громадскість - зі Святом останнього дзвоника, із закінченням 2020-2021 навчального року.
Щиро і сердечно вітаю вас і дякую за сумлінну працю. Ми з честю подолали всі найскладніші виклики й успішно завершили рік.
Дітям - веселих, цікавих, яскравих канікул. Колегам якісного відпочинку, щоб з новими силами, ідеями, планами розпочати рік наступний. Батькам бажаю забезпечити найкраще оздоровлення і незабутній відпочинок дітям. Випускникам успішно скласти ЗНО, незрадливої удачі, здійснення мрій. А всім нам - міцного здоров'я, теплого, лагідного літечка, відновлення сил на лоні природи, яскравих вражень.


З повагою - директор гімназії Світлана Чумак

 

Тиждень безпеки дорожнього руху

e-mail Друк

«ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ»
з 17 по 23 травня 2021 року

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, напередодні літніх канікул було проведено «Тиждень безпеки дорожнього руху».
У гімназії він розпочався з виховної години, яка пройшла під гаслом «Безпека на дорозі – безпека життя». На уроці учні переглянули корисні відеоролики, згадали про правила поведінки у громадському транспорті, наголосили на необхідності пристібати пасок безпеки, обговорили питання щодо дотримання норм безпечної поведінки на дорозі при користуванні велосипедами, роликовими ковзанами, скейтбордами тощо. Зачепили актуальне питання про надання статусу учасників дорожнього руху й особам, які рухаються на електросамокатах, гіроскутерах та іншому легкому електротранспорті.
Здобувачі освіти протягом тижня створювали інформаційні стіннівки, проводили вікторини, перевіряли знання ПДР.
Учні молодших класів дивилися цікаві мультфільми, які навчали їх правилам дорожнього руху. Набуті знання застосували на практиці – разом з учителем переходили дорогу біля школи. Початківці завзято малювали малюнки та створювали тематичні лепбуки.
Весело проходив час на групі подовженого дня, де діти приймали участь у сюжетних іграх. Кожен хотів спробувати себе у ролі регулювальника, велосипедиста, пішохода.
Майже справжньою виглядала на шкільному подвір’ї намальована крейдою на асфальті «зебра», не гіршими були й дорожні знаки і світлофор.

 

Більше статтей...

Сторінка 1 з 92

Ви знаходитесь тут: Новини гімназії