Новини гімназії

НСК "Олімпійський"

e-mail Друк

7 жовтня учні 5-А класу відвідали одну з найграндіозніших сучасних спортивних споруд у Європі - НСК «Олімпійський». Під час екскурсії учні дізналися багато вражаючих фактів з історії стадіону і змогли оцінити грандіозність та масштаб найбільшої спортивної арени України категорії класу «Еліт».
Маленькі шанувальники футболу дізналися, де улюблені гравці готуються до матчів.

Легендарний спортивний комплекс - свідок кількох епох українського спорту. Під час екскурсії  дітям відкрили потаємні куточки арени фіналу ЧЄ ЄВРО-2012 і ознайомили з  маловідомими фактами футбольних змагань. А ще школярі  відвідали  музей історії НСК "Олімпійський". Експозиція музею відображає, у першу чергу, історію створення споруди та історичні події, які відбувалися на стадіоні, починаючи з 1923 року, а також грандіозні змагання і масштабні проекти останніх років.

У зоні гравців юні вболівальники 5-А класу відвідали роздягальні ФК "Динамо" (Київ), де відчули себе справжніми футболістами, а також душеві кімнати та приміщення для відпочинку, які готові прийняти гравців відразу після гри на полі, та забезпечити швидке відновлення.

Школярі мали можливість пройти тунелем до яскравого світла - арени, відчути, ніби тебе чекають понад 70 тисяч уболівальників. Отже, кожен отримав незабутні емоції і чудовий настрій. Також школярі мали змогу сфотографуватися, щоб залишити у своїй душі частинку спогадів про цікаву екскурсію. Учням 5-А класу чудовий і досвідчений екскурсовод Катерина відкрила таємницю стадіону, завдяки якій кожен зміг загадати найзаповітніше бажання, яке, ми впевнені, обов'язково здійсниться!

День працівників освіти

e-mail Друк

Щороку в першу неділю жовтня відзначають День працівників освіти. Гімназисти теж не залишилися осторонь. Учні вирішили зробити вчителям приємний сюрприз: вони власноруч виготовили листівки- запрошення на святковий концерт, де продемонстрували свої уміння в балетному мистецтві, вокалі, танцях, акробатиці. Кожна дитина вклала у виступ часточку себе, щоб подарувати своїм наставникам гарний настрій у цей світлий день.
До колективу з вітальним словом звернулася директор гімназії Світлана Володимирівна Чумак. Вона подякувала колегам за щоденну кропітку працю на педагогічній ниві.
Представники батьківської громадськості побажали вчителям здоров'я, натхнення, творчих злетів у нелегкій, але дуже важливій і відповідальній праці.

 

Річниця трагедії Бабиного Яру

e-mail Друк

29 вересня 2019 року в країні відзначали 78 річницю трагедії Бабиного Яру. У гімназії пройшли виховні години, присвячені цій пам'ятній даті. Діти прослухали бесіду "Трагедія планетарного масштабу", переглянули документальні фільми про трагічні сторінки в історії нашого народу. У бібліотеці відбулася виставка "Трагедія Бабиного Яру".
Завдяки цим заходам гімназисти більше дізналися про страшні злочини проти людства, які відбувалися в Сирецькому концтаборі, де протягом двох років було розстріляно від 100 до 150 тисяч осіб, серед яких євреї, роми, військовополонені, учасники українського руху опору, пацієнти психіатричних лікарень та інших національних чи соціальних груп, яких окупанти вважали "зайвими".
Діти були дуже зворушеними від почутого та побаченого. Вони зазначили, що будуть пам'ятати цей злочин проти людства, щоб не допустити його жахливого повторення.

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

e-mail Друк

16-20 вересня 2019 року в Україні проходив Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. У гімназії долучилися до цього заходу всі учасники освітнього процесу: педагоги, учні й батьки. Шкільний психолог провела заняття з елементами тренінгу для гімназистів різних вікових категорій; учні старших класів підготували презентації та проектні роботи, з якими ознайомили учнів молодшої та середньої школи; класні керівники провели бесіди на тему «Стоп Булінг», разом із учнями виготовляли стіннівки...
Важливо пам’ятати, що дружні, толерантні та щирі стосунки починаються з кожного!

Заборонений

e-mail Друк

13 вересня учні 10-го та 11-их класів побували на прем'єрному показі фільму режисера Романа Бровка за сценарієм Івана Дзюби та Артемія Кірсанова "Заборонений". Цей фільм має дуже глибокий зміст.

Діти дізналися про останні роки життя поета - дисидента Василя Стуса, про його боротьбу з системою, про спробу надрукувати останню збірку.

Старшокласники побачили й відчули Україну радянських часів через архівні відео тих років, вдало підібрані костюми, зображення побуту, тематичні цитування закадрово віршів поета.

Яскравіше передати атмосферу того часу допомогли образи В. Чорновола, А. Горської, І. Дзюби, Л. Лук'яненка, С. Параджанова та інших представників інтелігенції, замучених тоталітарним режимом.

"Заборонений" не залишив нікого з нас байдужими. Ми активно обговорювали побачене. Учні були вражені сміливістю та мужністю людини, яка так активно боролася з системою, його бажанням говорити правду, дивлячись ворогові у вічі. Життя головного героя є прикладом для кожного з нас.

Саме цей фільм варто переглянути кожному свідомому громадянинові нашої держави. 

 

 

Тиждень знань з основ БЖ

e-mail Друк

Відповідно до розробленого плану заходів класними керівниками 1-11 класів були проведені виховні години з питань пожежної безпеки, охорони праці, безпеки життєдіяльності. Учнями 6-х класів, під керівництвом вчителя з основ здоров'я, було підготовлено і проведено цікаві  вікторини знавців правил БЖ серед учнів початкової школи.  На батьківських зборах було висвітлено питання запобігання невиробничого травматизму серед дітей. Було поновлено наочну агітацію щодо  правил безпечної поведінки у побуті, на водних об’єктах, під час перебування вдома, у лісі, парках,  у разі виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів тощо. А також, на першому поверсі в гімназії можна було ознайомитися з малюнками учнів, які прийняли участь у конкурсі «Пожежна безпека очима дітей». 

13 травня було опрацьовано схему оповіщення учасників освітнього процесу та проведено евакуацію на випадок виникнення надзвичайної ситуації (пожежа).  

 

Батурин

e-mail Друк

Батурин - гeтьманська столиця, місто, якe було сцeною для багатьох eпічних і трагічних  подій нашоі історіі. Побачити і відчути цe важливe для кожного украінця місцe відправився 6-Б клас разом з класним кeрівником Моргуновою І.О. та вчитeлeм історіі Поповою О. В. Учні взяли участь у квeсті по цитадeлі, відвідали будинок гeтьманів та будинок судді Кочубeя, відсвяткували дeнь літніх імeнинників, відпочили на бeрeзі річки Сeйм. Цe було чудово!

Сторінка 1 з 77

Ви знаходитесь тут: Новини гімназії