Новини гімназії

Ось і завершився 2021-2022 н.р.

e-mail Друк

Друзі!

Ось і завершився 2021-2022 н.р. - рік надзвичайно серйозних викликів і неймовірно складних випробувань для всіх нас. І сьогодні в гімназії №32 «Успіх» випускники 9 та 11 класів одержали свідоцтва про здобуття базової та повної загальної середньої освіти.
Майбутнім десятикласникам бажаємо оздоровитися, набратися сил, енергії, бадьорості, щоб натхненно продовжити навчання в рідній альма-матер. А майбутнім абітурієнтам - вагомих здобутків на мультипредметному тесті. Хай здійсняться ваші мрії! Ми щиро бажаємо успішного навчання в обраних вами вищих навчальних закладах.
Усім нам - якнайшвидшої нашої перемоги над ненависним окупантом, міцного здоров’я, душевного спокою, щасливої долі під мирним небом України.

 

Додатковий набір учнів до 2-10 класів на 2022-2023 навчальний рік

e-mail Друк

Додатковий набір учнів до 2-10 класів на 2022-2023 навчальний рік

Гімназія №32 "Успіх" оголошує набір учнів до 2-10 класів. Просимо вас попередньо записатися на прийом щодо вступу до гімназії, відправивши заявку на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (ПІБ дитини, в який клас вступає).

Прийом відбудеться 29.06.2022. На всі заявки будуть надані відповіді (час зустрічі та документи, які мають бути при собі).

Останній дзвоник

e-mail Друк
19-06.jpg

Дорогі діти! Шановні колеги, батьки! 

            Сердечно вітаю Вас із закінченням 2021-2022 навчального року!

          Навчальний рік розпочинався непросто! Нас супроводжував ковід. Але те, що сталося 24 лютого 2022 року… Біда, війна – злочинниця увірвалася в наше життя. Не віриться, що таке можливе в XXI столітті. Але наша гімназійна родина, як і вся країна, згуртувалася, розуміючи, що знання - це сила. Треба йти вперед! Навчатися. Перш за все хочу подякувати всім учителям, учням, батькам, що, незважаючи на складнощі (повітряні тривоги, іноді перебої з Інтернетом), ми впоралися з викликами, які нам приготувала війна. 

 

Ми впевнено торували свою дорогу, засвоюючи параграф за параграфом, виконуючи завдання за завданням, тест за тестом…         

         І от останній день травня. Наше подвір’я красиве, зелене, яскраве, виграє всіма барвами висаджених саме вами квітів і дерев, дорогі наші діти, батьки, колеги! Але свято у дворі альма-матер не відбудеться… Через війну... Та  без свята не залишимось, бо саме Ви, дорогі учні, працювали протягом навчального року, радували нас своїми здобутками в навчанні, спорті, музиці, мистецтві, різноманітних конкурсах. Саме сьогодні весь педагогічний колектив гімназії з вами, як і кожного дня. Ми всі вітаємо вас із закінченням навчального року, зичимо  мирного неба, міцного здоров’я, творчих здобутків.

         Дорогі мої випускники! Хочу побажати вам перемог у всьому! Перш за все, щоб ви достойно пройшли НМТ і отримали такі бали, з якими ви станете студентами саме тих ВИШів, які ви обрали за покликанням. Миру, любові, щастя, радості, наснаги відкривати нове, незвідане! Пам’ятайте завжди своїх учителів! Ми за вас вболіваємо, ви назавжди в наших серцях! Будьте вдячні своїм наставникам, пам’ятайте про них завжди!

          Шановні мої колеги! Ви неперевершені! Дякую вам за вашу неймовірну працю! Мирного неба, злагоди, міцного здоров’я, успіхів вам і вашим родинам!

          Шановні батьки! Ви завжди з нами  поряд, пліч-о-пліч! Дякую Вам, що прислухались до  наших порад, бо саме в єдності наша сила! Від душі бажаю нам усім якнайшвидшої нашої перемоги, мирного неба, здоров’я, любові ваших дітей до вас протягом усього життя, щоб ви  раділи їхнім досягненням, здобуткам,  перемогам. Хай світ навколо нас відроджується, оновлюється, наповнюється любов’ю, світлом, добром, красою під мирним небом нескореної України.

 

          З повагою та любов’ю - директор гімназії

Світлана Володимирівна Чумак

Дивитись відео "Останній дзвоник / випускний"

Почесна грамота

e-mail Друк

 


День вишиванки

e-mail Друк

Вишиванка - духовна броня українців. Це не просто вишитий одяг, а генетичний код нації. Кожний орнамент і колір- це  символ, тому споконвіку для українців вишитий рушник - це оберіг.  19 травня 2022р. в Україні відзначають День вишиванки. Гімназійна спільнота, незважаючи на воєнний стан, долучилася до свята. Класні керівники провели виховні години "Любов'ю квітнуть вишиванки", на яких учні пригадали, коли святкують День вишиванки, цікаві факти про перші вироби, таємниці процесу вишивання,  хто вперше поєднав українську вишиванку з буденним одягом, хто вперше з'явився в прямому етері у вишиванці, а також декламували тематичні поезії.  Гімназисти, педагоги й батьки провели флешмоб "Оберіг нації". Діти потішили цікавими тематичними малюнками.   Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, покликане зберігати та примножувати українські народні традиції. Вбрані у різнобарвні вишиванки громадяни - це ще один спосіб заявити про те, що ми –  українці, вільний народ незалежної держави.

Вічна світла пам'ять ГЕРОЮ!

e-mail Друк

У нашу гімназійну родину ввірвалося горе: 08 травня 2022 року, боронячи останній фортпост міста Маріуполя, загинув випускник гімназії Олександр Сергійович Гряник. Сашко народився 08 січня 1994 року в м.Києві. Навчався в нашій альма-матер, а потім у КНЕУ. У 2016 році Олександр добровільно приєднався до полку "Азов" і став на захист України. Кількість його подвигів за ці 6 років незліченна. Після початку повномасштабного вторгнення він брав участь у захисті Києва та визволенні Бучі. Потім відправився добровольцем у вже окупований Маріуполь, щоб захищати його пліч-о-пліч зі своїми побратимами. На жаль, на 74 день героїчного протистояння українців, життя Героя обірвалося. Наші стіни й досі пам'ятають Сашу, який завжди був комунікабельним, чемним, порядним, з тонким почуттям гумору, вірним другом, мав високоморальні життєві орієнтири. Неоціненний внесок Воїна в здобуття перемоги України назавжди залишиться у нашій пам'яті та серцях. Обов'язково про подвиг випускника будуть пам'ятати наступні покоління гімназистів, збережуть у своїх душах вогник його незламності.
Колектив гімназії висловлює щирі співчуття родині, рідним та близьким Олександра.

Вічна світла пам'ять ГЕРОЮ!

 

Пам’ять однокласниці

Впевнена , що кожен, хто знав Сашу, запам’ятав його як чесну, відкриту людину з витонченим почуттям гумору .
Там, де був Грян (так ми називали Сашка ще зі школи), просто не могло бути сумно. Він завжди був оптимістичним і життєрадісним, таким Олександр залишиться у пам’яті кожного, хто його знав.
Анастасія Рубанова, однокласниця Олександра, вчитель англійської та іспанської мов 

https://www.facebook.com/100014965776700/posts/1340252266483620/?d=n

https://www.facebook.com/100014965776700/posts/1343144972861016/?d=n

Шановні батьки майбутніх першокласників!

e-mail Друк

Шановні батьки майбутніх першокласників!

 

   Зарахування дітей до 1-го класу здійснюється згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (затверджений наказом МОН від 16 квітня 2018 р. №367) та наказом Департаменту освіти і науки Виконавчого органу київської міської ради (КМДА) від 25 квітня 2022 р. № 47 «Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2022 році».

Прогнозована кількість 1-х класів – 3.

Ви можете  обрати зручний час та подати документи для зарахування Вашої дитини до першого класу (посилання на графік прийому документів).

Для зарахування необхідно мати при собі такі документи:

  • свідоцтво про народження дитини (оригінал та копія);
  • медична довідка №086-1/о  (оригінал); довідка про щеплення;
  • документ (оригінал), що посвідчує особу одного з батьків (осіб, які їх замінюють);
  • документ (оригінал), що підтверджує місце проживання дитини або одного з батьків (осіб, які їх замінюють) на території обслуговування закладу (посилання на територію обслуговування).

Заяву про зарахування батьки (один з батьків/осіб, які їх замінюють) подають особисто у день подачі документів.

У разі перебування за межами Києва або за кордоном можна подати скановані копії чи фотокопії заяви (посилання на зразок заяви) та наявних документів для зарахування дитини до 1-го класу нарочним або електронною поштою (sch32-1@ukr.net).

 

Контактні телефони: 287-04-72, 287-64-35

 

Сторінка 1 з 100

Ви знаходитесь тут: Новини гімназії