Новини гімназії

УВАГА!

e-mail Друк
УВАГА!
 
З 20.01.2020 р. (понеділок) відбулися зміни в розкладі уроків.

Вітаємо вас із Новим роком та Різдвом Христовим

e-mail Друк

Шановні колеги, любі учні, дорогі батьки!
Щиро вітаємо вас із Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай новий 2020 стане роком позитивних змін, великих можливостей, рясних здобутків, яскравих вражень. Миру всім нам і рідній Україні. Успіхів у всіх починаннях.
Нехай Білий Щур принесе на хвостику вам міцне здоров'я, мир у ваші домівки, сімейний затишок, дивовижні події.
Хай несе вам Новий рік
Лиш достаток на поріг.
Щоб добро в житті велося,
Все омріяне збулося!

 

Захист проектів з англійської мови серед учнів 6-х класів на тему "Україна"

e-mail Друк

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

e-mail Друк

У зимовий період, на передодні новорічних свят, особливе місце в освітньому процесі займає питання збереження життя та здоров'я. Саме тому з 16 по 22 грудня в гімназії проходив «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».

Відповідно до плану розпочався він з виховних бесід на яких класні керівники обговорювали з учнями питання дотримання правил безпечної поведінки вдома, на вулиці, на водних об’єктах узимку, в громадському транспорті тощо. 

Цікаві та змістовні уроки безпеки підготували члени шкільного гуртка «Юні рятувальники» та повели їх серед учнів початкових класів. З метою гарного засвоєння матеріалу дітьми, Юні рятувальники читали вірші, загадували загадки, задавали питання, демонстрували повчальні мультфільми.

На зборах представників батьківського комітету та піклувальної ради гімназії піднімалося питання запобігання дитячого травматизму в побуті.

БЕЗПЕЧНІ ЗИМОВІ КАНІКУЛИ

e-mail Друк

 

БЕЗПЕЧНІ ЗИМОВІ КАНІКУЛИ

Розпочинаються зимові канікули – пора відпочинку, свят та розваг. Для школярів ця пора чарівна, адже можна грати в сніжки, ліпити сніговика, кататися на санчатах, ковзанах і лижах.

Але разом із цим, зима – це пора снігопадів, заметіль, ожеледі, застуд і просто холодної примхливої погоди, яка може бути небезпечною для людини. І для того, щоб канікули були веселими й корисними, необхідно пам’ятати та виконувати правила безпечної поведінки в зимовий період.

 

Детальніше...

Зимові свята розпочалися!

e-mail Друк
У 1-3-х класах пройшли традиційні ранки. Діти готували міні вистави, перетворювалися на казкових героїв, демонстрували свої таланти, співали і танцювали. Учні 4-х класів взяли участь у новорічному квесті. За кожне виконане завдання вони отримували сніжинки, якими потім прикрашали свої класні кімнати. Здається так весело і цікаво ще не було ніколи!
У казковий час
Рік новий іде до нас,
Він несе свої вітання
Найкращі побажання –
Для кожної родини,
Для рідної України!
 
 

Вітаємо!

e-mail Друк

Чарівна Мілана Гeржан, учeниця 6-Б класу, вітає всю нашу гімназію з прийдeшніми святами своєю пeрeмогою на Міжнародному конкурсі та фeстивалі хорового співу та вокально-інструмeнтальноі музики "Різдвяна зірка Праги". Народний хор "Вeснянка", в якому співає наша Мілана, також виборов призовe місцe! Вітаємо пeрeможців! 

Сторінка 1 з 83

Ви знаходитесь тут: Новини гімназії