Новини гімназії

Вітаємо переможців МАН

e-mail Друк

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові учня

Клас

Місце на І етапі

Назва секції

Прізвище, ім’я по батькові вчителя

1.

Акімова Діана Євгенівна

10-А

1

Геологія, геохімія та мінералогія

Поптанич Ж.Ю.

2.

Безпрозванний Михайло Ігорович

9 – А

1

Технологічні процеси та перспективні технології

Глушак Г.Л.

3.

Судакова Анна Олексіївна

9 - В

1

Літературна творчість

Кривутенко Т.А.

4.

Тарнапольська Катерина Дмитрівна

8 - А

1

Англійська мова

Гордієнко І.М.

5.

Рабчук Гліб Сергійович

9-В

1

Англійська мова

Чумак О.Р.

6.

Алтунбаш Тахсін-Давід Алійович

10 - А

1

Англійська мова

Павлова О.М.

7.

Кравцов Андрій Володимирович

9-А

1

Експериментальна фізика

Глушак Г.Л.

8.

Марюк Катерина Андріївна

9 - А

1

Аерофізика та космічні дослідження

Глушак Г.Л.

9.

Міщенко Софія Олегівна

9 - Б

1

Хімія

Кузнєцова Л.І..

10.

Червак Вікторія Русланівна

9- В

1

Загальна біологія та біологія людини

Сенькова Л.О.

11.

Свириденко Анастасія Володимирівна

10 - А

1

Загальна біологія та біологія людини

Сенькова Л.О.

12.

Ломовацький Олександр Вікторович

9  А

2

Технологічні процеси та перспективні технології

Глушак Г.Л.

13.

Безпрозванний Михайло Ігорович

9 - А

2

Англійська мова

Чумак О.Р.

14.

Судакова Анна Олексіївна

9 - В

2

Англійська мова

Чумак О.Р.

15.

Венберг  Олександра Дмитрівна

10 - А

2

Англійська мова

Павлова О.М.

16.

Акімова Діана Євгенівна

11-А

2

Англійська мова

Гордієнко І.М.

17.

Калініченко Анастасія Сергіївна

8 - А

2

Англійська мова

Гордієнко І.М.

18.

Кравцов Андрій Володимирович

9 - А

2

Хімія

Кузнєцова Л.І.

19.

Ткаченко Марія Олександрівна

9 - А

2

Хімія

Кузнєцова Л.І.

20.

Гаграманова Катерина Айюбівна

10 - А

2

Хімія

Кузнєцова Л.І.

21.

Судакова Анна Олексіївна

9 - В

2

Загальна біологія та біологія людини

Сенькова Л.О.

22.

Стефанюк Микола Миколайович

10 - А

2

Загальна біологія та біологія людини

Сенькова Л.О.

23.

Даниленко Дарина Дмитрівна

10 - А

3

Етнологія

Скалій О.О.

 

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові учня

Клас

Місце на І етапі

Назва секції

Прізвище, ім’я по батькові вчитея

24.

Ткаченко Марія

Олександрівна

9 - А

3

Історія України

Скалій О.О.

25.

Блищук Дарина Сергіївна

9 - В

3

Історія України

Скалій О.О.

26.

Моргоєва Аміна Володимирівна

9 - В

3

Історія України

Скалій О.О.

27.

Чередниченко Володимир Максимович

9 - А

3

Всесвітня історія

Скалій О.О.

28.

Міщенко Софія Олегівна

9 - Б

3

Правознавство

Шевченко І.М.

29.

Восколович Владислав Віталійович

10 - А

3

Правознавство

Шевченко І.М.

30.

Дмитришин Євгеній Олександрович

11 - А

3

Географія та ландшафтознавство

Поптанич Ж.Ю.

31.

Восколович Владислав Віталійович

10-А

3

Гідрологія

Поптанич Ж.Ю.

32.

Мірошніченко Дар’я Вадимівна

9 - В

3

Українська мова

Коваленко А.В..

33.

Травнікова Ярина Олексіївна

9 - Б

3

Українська література

Денисенко Г.П.

34.

Заружко  Валерія Сергіївна

9 - Б

3

Зарубіжна література

Булова Л.А.

35.

Бець Олена Валеріївна

8 - А

3

Англійська мова

Гордієнко І.М.

36.

Шевченко Остап Геннадійович

9 - Б

3

Англійська мова

Гордієнко І.М.

37.

Кравцов Андрій Володимирович

9 - А

3

Англійська мова

Чумак О.Р.

38.

Ткаченко Марія Олександрівна

9 - А

3

Англійська мова

Тарасова Н.В.

39.

Травнікова Ярина Олексіївна

9 - Б

3

Англійська мова

Чумак О.Р.

40.

Холодова Дарія Григоріївна

9 - В

3

Англійська мова

Чумак О.Р.

41.

Чухліб Сергій Сергійович

10 - А

3

Англійська мова

Гордієнко І.М.

42.

Дерев’янко Ярослав Михайлович

10 - А

3

Англійська мова

Гордієнко І.М.

43.

Дмитришин Євгеній Олександрович

10 – А

3

Англійська мова

Павлова О.М.

44.

Рибак Максим Вадимович

11 - А

3

Англійська мова

Гордієнко І.М.

45.

Батюта Олександра Вадимівна

11 - А

3

Англійська мова

Гордієнко І.М.

46

Майстренко Єгор Іванович

9 - Б

3

Загальна біологія та біологія людини

Сенькова Л.О.

 

 

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році

e-mail Друк

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році

Детальніше...

Учні 8-А у Верховній Раді України

e-mail Друк

До уваги батьків та учнів!

e-mail Друк

До уваги батьків та учнів!

У зв'язку із зростанням рівня захворюваності на грип та ГРВІ, з 09.02.2018 р. у гімназії призупинено освітній процес до покращення епідеміологічної ситуації.

Пам’ятка для батьків щодо профілактики ГРВІ та грипу у дітей на період карантину

e-mail Друк

Пам’ятка для батьків щодо профілактики ГРВІ та грипу у дітей на період карантину

1. Під час високого ризику захворювання на ГРВІ не відвідуйте місця, де можливе велике скупчення людей.

2. За можливості зведіть до мінімуму поїздки у громадському транспорті.

3. Остерігайтеся близького контакту з людьми, які мають симптоми грипу або інших ГРВІ.

4. Часто мийте руки з милом.

5. Не торкайтесь слизових оболонок очей, носа, рота немитими руками.

6. При чханні та кашлі прикривайте рот одноразовою хустинкою. Забезпечте дитину такими хустинками.

7. Часто провітрюйте приміщення вдома та на роботі.

8. Уникайте поцілунків, обійм, рукостискань тощо.

9. Не допускайте переохолодження або перегрівання організму.

10. Проводьте щоденне вологе прибирання кімнат.

12. Організовуйте собі та дитині повноцінне, вітаманізоване харчування.

13. При погіршенні самопочуття залишайтеся вдома, не займайтеся самолікуванням — викличте лікаря для обстеження та призначення ефективного лікування.

14. При появі ускладнень захворювання на грип у вас чи вашої дитини не зволікайте. Організуйте госпіталізацію з метою отримання кваліфікованої допомоги медиків.

Пам'ятайте, що Ви несете відповідальність за життя і здоров'я Вашої дитини!

Безпека життєдіяльності учнів на період карантину

e-mail Друк

Безпека життєдіяльності учнів на період карантину

- Не відчиняйте дома двері стороннім особам, якщо не існує очевидної загрози будинку, квартирі чи вам (пожежа, витік газу, затоплення водою квартир тощо).

- Залишаючи надовго житло, вимикайте всі електроприлади з розеток, а шнури зовнішніх антен відключайте від приймачів.

- Не демонструйте на вулицях наявність у вас мобільного телефону, годинника чи іншого цінного пристрою, не одягайте цінні прикраси.

- В темну частину доби та при непогоді старайтеся не виходити з дому через зростання вірогідності всіх небезпек і травмування.

- Одягайтеся відповідно до погоди.

- Дотримуйтеся правил пожежної безпеки, правил дорожнього руху, правил поводження з тваринами.

- Дотримуйтеся вимог санітарії і особистої гігієни.

- Не виходьте на водойми, покриті тонкою або зруйнованою кригою.

- Під час ожеледиці зайвий раз не виходьте на вулицю. Рухайтеся під час ожеледиці обережно і в позі, яка забезпечує мінімальне травмування при падінні.

- В аварійних ситуаціях використовуйте телефони екстреного виклику : 101 – пожежна охорона, 102 – міліція, 103 – швидка медична допомога, 104 – аварійна служба газу. 

Декада історії

e-mail Друк

Декада історії, яка проходила в гімназії з 29.01. до 09.02., була, як завжди, цікавою і змістовною. Вчителі історії та класні керівники разом зі своїми учнями готували і проводили тематичні виховні години по класах до Дня пам’яті Героїв Крут; віртуальні екскурсії; виставки стіннівок «Цікаві сторінки історії»; історичні ігри, вікторини, брейн-ринг; кінолекторій «Історія твоєї країни».

Сторінка 7 з 51

Ви знаходитесь тут: Новини гімназії