Новини гімназії

Шкільний турнір із шахів

e-mail Друк

27.02.2018 року в гімназії №32 "Успіх" відбувся шкільний турнір із шахів. Перемогу здобули учні 6-ого класу.
І місце посів Олексієнко Є.
ІІ місце розділили Мясніков К. і Гераськін М.
ІІІ місце - Пилипович Б.

Лекція "Статеве виховання у підлітковому віці"

e-mail Друк

Учениці 8-х класів прослухали лекцію "Статеве виховання у підлітковому віці", яку провела лікар-дерматовенеролог,  Мяснікова Олена Володимирівна.

До уваги батьків та учнів!

e-mail Друк

До уваги батьків та учнів!

Освітній процес у гімназії відновлюється з 19.02.2018 р.

Вітаємо переможців МАН

e-mail Друк

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові учня

Клас

Місце на І етапі

Назва секції

Прізвище, ім’я по батькові вчителя

1.

Акімова Діана Євгенівна

10-А

1

Геологія, геохімія та мінералогія

Поптанич Ж.Ю.

2.

Безпрозванний Михайло Ігорович

9 – А

1

Технологічні процеси та перспективні технології

Глушак Г.Л.

3.

Судакова Анна Олексіївна

9 - В

1

Літературна творчість

Кривутенко Т.А.

4.

Тарнапольська Катерина Дмитрівна

8 - А

1

Англійська мова

Гордієнко І.М.

5.

Рабчук Гліб Сергійович

9-В

1

Англійська мова

Чумак О.Р.

6.

Алтунбаш Тахсін-Давід Алійович

10 - А

1

Англійська мова

Павлова О.М.

7.

Кравцов Андрій Володимирович

9-А

1

Експериментальна фізика

Глушак Г.Л.

8.

Марюк Катерина Андріївна

9 - А

1

Аерофізика та космічні дослідження

Глушак Г.Л.

9.

Міщенко Софія Олегівна

9 - Б

1

Хімія

Кузнєцова Л.І..

10.

Червак Вікторія Русланівна

9- В

1

Загальна біологія та біологія людини

Сенькова Л.О.

11.

Свириденко Анастасія Володимирівна

10 - А

1

Загальна біологія та біологія людини

Сенькова Л.О.

12.

Ломовацький Олександр Вікторович

9  А

2

Технологічні процеси та перспективні технології

Глушак Г.Л.

13.

Безпрозванний Михайло Ігорович

9 - А

2

Англійська мова

Чумак О.Р.

14.

Судакова Анна Олексіївна

9 - В

2

Англійська мова

Чумак О.Р.

15.

Венберг  Олександра Дмитрівна

10 - А

2

Англійська мова

Павлова О.М.

16.

Акімова Діана Євгенівна

11-А

2

Англійська мова

Гордієнко І.М.

17.

Калініченко Анастасія Сергіївна

8 - А

2

Англійська мова

Гордієнко І.М.

18.

Кравцов Андрій Володимирович

9 - А

2

Хімія

Кузнєцова Л.І.

19.

Ткаченко Марія Олександрівна

9 - А

2

Хімія

Кузнєцова Л.І.

20.

Гаграманова Катерина Айюбівна

10 - А

2

Хімія

Кузнєцова Л.І.

21.

Судакова Анна Олексіївна

9 - В

2

Загальна біологія та біологія людини

Сенькова Л.О.

22.

Стефанюк Микола Миколайович

10 - А

2

Загальна біологія та біологія людини

Сенькова Л.О.

23.

Даниленко Дарина Дмитрівна

10 - А

3

Етнологія

Скалій О.О.

 

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові учня

Клас

Місце на І етапі

Назва секції

Прізвище, ім’я по батькові вчитея

24.

Ткаченко Марія

Олександрівна

9 - А

3

Історія України

Скалій О.О.

25.

Блищук Дарина Сергіївна

9 - В

3

Історія України

Скалій О.О.

26.

Моргоєва Аміна Володимирівна

9 - В

3

Історія України

Скалій О.О.

27.

Чередниченко Володимир Максимович

9 - А

3

Всесвітня історія

Скалій О.О.

28.

Міщенко Софія Олегівна

9 - Б

3

Правознавство

Шевченко І.М.

29.

Восколович Владислав Віталійович

10 - А

3

Правознавство

Шевченко І.М.

30.

Дмитришин Євгеній Олександрович

11 - А

3

Географія та ландшафтознавство

Поптанич Ж.Ю.

31.

Восколович Владислав Віталійович

10-А

3

Гідрологія

Поптанич Ж.Ю.

32.

Мірошніченко Дар’я Вадимівна

9 - В

3

Українська мова

Коваленко А.В..

33.

Травнікова Ярина Олексіївна

9 - Б

3

Українська література

Денисенко Г.П.

34.

Заружко  Валерія Сергіївна

9 - Б

3

Зарубіжна література

Булова Л.А.

35.

Бець Олена Валеріївна

8 - А

3

Англійська мова

Гордієнко І.М.

36.

Шевченко Остап Геннадійович

9 - Б

3

Англійська мова

Гордієнко І.М.

37.

Кравцов Андрій Володимирович

9 - А

3

Англійська мова

Чумак О.Р.

38.

Ткаченко Марія Олександрівна

9 - А

3

Англійська мова

Тарасова Н.В.

39.

Травнікова Ярина Олексіївна

9 - Б

3

Англійська мова

Чумак О.Р.

40.

Холодова Дарія Григоріївна

9 - В

3

Англійська мова

Чумак О.Р.

41.

Чухліб Сергій Сергійович

10 - А

3

Англійська мова

Гордієнко І.М.

42.

Дерев’янко Ярослав Михайлович

10 - А

3

Англійська мова

Гордієнко І.М.

43.

Дмитришин Євгеній Олександрович

10 – А

3

Англійська мова

Павлова О.М.

44.

Рибак Максим Вадимович

11 - А

3

Англійська мова

Гордієнко І.М.

45.

Батюта Олександра Вадимівна

11 - А

3

Англійська мова

Гордієнко І.М.

46

Майстренко Єгор Іванович

9 - Б

3

Загальна біологія та біологія людини

Сенькова Л.О.

 

 

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році

e-mail Друк

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році

Детальніше...

Учні 8-А у Верховній Раді України

e-mail Друк

До уваги батьків та учнів!

e-mail Друк

До уваги батьків та учнів!

У зв'язку із зростанням рівня захворюваності на грип та ГРВІ, з 09.02.2018 р. у гімназії призупинено освітній процес до покращення епідеміологічної ситуації.

Сторінка 7 з 52

Ви знаходитесь тут: Новини гімназії