Новини гімназії

Шановні батьки майбутніх першокласників!

e-mail Друк

Шановні батьки майбутніх першокласників!

 

   Зарахування дітей до 1-го класу здійснюється згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (затверджений наказом Міністерством освіти і науки України від 16 квітня 2018 р. №367) та наказом Департаменту освіти і науки Виконавчого органу київської міської ради (КМДА) від 21 лютого 2024 р. № 26 «Про прийом дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва у 2024 році».

Прогнозована кількість 1-х класів – 3.

Ви можете  обрати зручний час та подати документи для зарахування Вашої дитини до першого класу (посилання на графік прийому документів).

Для зарахування необхідно мати при собі такі документи:

  • свідоцтво про народження дитини (оригінал та копія);
  • медична довідка №086-1/О  (оригінал), довідка про щеплення;
  • документ (оригінал), що посвідчує особу одного з батьків (осіб, які їх замінюють);
  • за наявності інші документи (довідка внутрішньо переміщеної особи та ін.).

 

   Для зарахування дітей, які зареєстровані/проживають на території обслуговування закладу освіти потрібно мати документ (оригінал), що підтверджує місце реєстрації/проживання дитини або одного з батьків (осіб, які їх замінюють) на території обслуговування закладу (посилання на територію обслуговування).

   Діти, які не проживають на території обслуговування гімназії, зараховуються на вільні місця.

   Заяву про зарахування батьки (один з батьків/осіб, які їх замінюють) подають особисто у день подачі документів.

   У разі перебування за межами Києва або за кордоном можна подати скановані копії чи фотокопії заяви (посилання на зразок заяви ) та наявних документів для зарахування дитини до 1-го класу нарочним або електронною поштою (sch32-1@ukr.net).

Контактні телефони: 

287-04-72

287-64-35

287-23-05

 

Переглянути відео

Переглянути відео 

Переглянути відео 

Декада природничо-математичних наук

e-mail Друк
12 – 22 квітня проходила декада природничо-математичних наук. Вона видалася насиченою, цікавою, пізнавальною… Педагоги з учнями провели низку цікавих заходів. Наприклад, на уроці фізики діти влаштували батл «Сила тертя спокою: добре чи ні?». Під час дослідження використовували не тільки теоретичний матеріал, а й скейт, мотузку… Незабутнім видався проєкт «Зброя перемоги: дрони». Вивчення зброї триває вже не один рік, проте в цьому році десятикласники зосередили увагу саме на дронах українського виробницва. Діти поділилися з іншими гімназистами своїми інформативними здобутками про танк M1 Abrams і українські морські дрони Sea Baby та «Мамай». Також у рамках декади обговорювали засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ).
На уроках інформатики діти дослідили світ програмування та створили власну гру в Kodu Game Lab, у якій за допомою клавіатури можна керувати командою футболістів. Гравці мають змогу пасувати, бити по м'ячу та забивати голи. У розробці також є суддя, штрафні та переможні екрани. Учні із захопленням створювали власні ігри, знайомилися з основами програмування та розважилися колективно, працюючи разом над проєктом.
На практичному занятті "Хімія у повсякденному житті" учні восьмих та сьомих класів влаштували захопливий хімічний експериментальний урок! Під пильним наглядом учительки дослідили деякі таємниці хімії, які оточують нас у повсякденному житті. На занятті вивчали властивості карбонатів, досліджували крохмаль у різних харчових продуктах, з'ясовували наявність вітаміну C у мандаринах, спостерігали за розчиненням харчових барвників у воді, що викликало справжнє захоплення школярів. Ці експерименти допомогли учням краще зрозуміти важливість хімії в їхньому повсякденному житті та спонукали до вивчення науки про речовини.
Уроки математики урізноманітнилися конкурсами задач на дії з десятковими дробами, малюнками на координатній площині з указаними координатами.
Учні початкових класів також не залишилися осторонь: діти 4-В класу презентували свій проєкт «Річки України, які зникають» здобувачам освіти 6-В. Шестикласники ознайомилися з причинами зникнення річки Остер на Чернігівщині, а також річок Либідь та Клов, які нещодавно були частиною ландшафту нашого міста Києва.
На уроках предмету «Пізнаємо природу» діти створили проєкти «Первоцвіти Червоної книги України». Учні не тільки дізналися про особливості рослини, а й усвідомили необхідність охороняти і оберігати їх. Також гімназисти досліджували процеси росту і розвитку рослин під час вирощування весняної зелені. Обговорили користь цих рослин, особливо навесні, коли в організмі не вистачає вітамінів та мікроелементів.
Вивчення теми "Поведінка тварин" надихнула учнів на проєкти, у яких презентували своїх домашніх улюбленців та особливості їх поведінки. Діти також відмітили важливе значення гуманного ставлення до братів наших менших.
Розгляд теми "Стрес" породив однойменний проєкт, під час створення якого учні детальніше ознайомилися з різновидами стресу, його ознаками та впливом на організм. Особливу увагу діти зосередили на профілактиці та способах боротьби зі стресом, що є актуальним у наш час.
Уроки біології спонукали учнів замислитися над проблемою захворюваності. Необхідну інформацію виклали в проєктах "Бактеріальні та вірусні захворювання", поглибили знання про особливості вірусних та бактеріальних захворювань, їх симптоми та профілактику. Здобувачі освіти наголосили на необхідності дотримання гігієни для профілактики захворювань.
Не зважаючи на погоду, діти долучилися до традиційного челенджу «Моє місто без сміття». Гімназисти зробили висновок, що доглядати за навколишнім середовищем і корисно, і приємно.
Під час теми "Репродукція" учні презентували проєкти "Причини порушення репродуктивного здоров'я та їх профілактика". Гімназисти брали активну участь в обговоренні причин порушення репродуктивного здоров'я, упливу різних чинників і шкідливих звичок.
Не залишили поза увагою буденні проблеми, які втілилися в проєкті "Харчова промисловість України. Сучасність та перспективи розвитку", зокрема розповіли про компанію "Рошен" та кондитерську фабрику "Пригощайся".
На уроках географії (під час вивчення теми «Океанія») учні провели круглий стіл "Подорож країнами Океанії ". Дізналися багато цікавих фактів про традиції, звичаї народів Океанії, історію здобуття незалежності та участь у МГПП деяких країн цього регіону.
На уроках основ здоров’я порушили проблему екологічної безпеки: чисті вода, повітря, земля, дослідження довкілля. Проєктна робота учнів стала результатом спільної праці.
Завершили декаду природничо-математичних наук надзвичайно серйозним заходом «Чорнобиль у серці України, а біль його по всій землі» до Дня пам’яті Чорнобильської трагедії. Діти розказали про місто Припʼять до трагедії, причини катастрофи, перші дні ліквідації аварії, її наслідки і подальшу долю АЕС.
Декада стала справжнім виром емоцій, святом досліджень, відкриттів… Учителі з учнями вкотре довели, що наука – це провідник у надзвичайно цікавий світ.

Побачимо перемогу

e-mail Друк

Сучасне буремне життя спонукало кожного подивитися по-новому на начебто буденні речі. Останнім часом ми все більше бачимо людей, які отримали контузію або втратили зір чи кінцівки…. Сьогодні в гімназії відбувся незвичний захід «Побачимо перемогу» (освітньо-навчальна сесія у рамках проєкту «Єдиний простір»), який провели незрячі ветерани війни та представники ПОРТua. Під час теоретичної частини учні пригадали вже відомі терміни, поглибили знання щодо поведінки з воїнами, дізналися про додаток, через який можна дистанційно стати волонтером. Цікавою видалася практична частина: ветерани війни розказали і показали правила етикету спілкування та комунікації з незрячими. Діти тренувалися наосліп вгадувати речі, супроводжувати незрячих воїнів за двері та назад. Захід видався цікавим і корисним. Щиро дякуємо гостям за здобуті знання та навички.
Дякуємо воїнам за наш захист і просвітницьку діяльність.

 

Чарівний світ мистецтва

e-mail Друк

Яскраво і дуже цікаво у гімназії №32 «Успіх» пройшла вистава «Чарівний світ мистецтва», присвячена Всесвітньому дню мистецтв. Гімназисти здійснили подорож на гору Парнас і зустрілися з Аполлоном та музами. Останні розповіли глядачам про українську поезію, пісню, вертеп, петриківський розпис... Разом з музою танців діти виконали таночок з елементами гопака, із музою священних  гімнів заспівали Гімн українських націоналістів. Учні, які брали участь у дійстві, переконали глядачів, що всі види мистецтва прекрасні та потрібні людям, адже різноманітні вміння спонукають нас творити добрі вчинки, виражати свої почуття, втілювати мрії. Укотре учні довели, що культура багатогранна, особливо українська, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. Українці повинні плекати й оберігати його. Необхідно занурюватися у чарівний світ прекрасного, адже мистецтво спонукає до нових звершень і підтримує бойовий дух захисників.

Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги

e-mail Друк

У рамках проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2023/2024 в Печерському районі було проведено низку змагань. Мета програми полягала у збільшенні кількості школярів, які займаються спортом і ведуть здоровий спосіб життя. Діти показали свої вміння в кількох видах спорту. За результатами районного етапу гімназисти вибороли призові місця:
ІІІ місце з волейболу (юнаки);
ІІІ місце зі спортивного орієнтування;
І місце з футзалу.
Дякуємо учасникам і керівникам команд гімназії за участь і здобутки.
Пишаємося успіхами наших учнів і бажаємо перемоги на міському етапі!

Добра справа учнів перед канікулами

e-mail Друк

Діти зібрали смаколики, їжу швидкого приготування, засоби гігієни, окопні свічки та ін. для захисників. Усе зібране передали побратимам нашого випускника Олександра Роменського. Щиро дякуємо захисникам України за можливість ходити в школу, спілкуватися з одне з одним, відпочивати…- жити.

Шкільний етап Всеукраїнських змагань зі спортивного орієнтування

e-mail Друк
У гімназії відбувся шкільний етап Всеукраїнських змагань зі спортивного орієнтування серед учнів 5-7 класів у рамках «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».
Виник цей вид спорту на початку ХХ століття у Скандинавії як військове навчання, але згодом трансформувався у цивільний. Орієнтування - це унікальний спортивний напрямок, що поєднує в собі фізичну витривалість, стратегічне планування і навички орієнтування на місцевості.
Учні 5-7 класів спробували свої сили в такому незвичному змаганні, продемонстрували вміння найшвидшого знаходження заданих контрольних пунктів. Вітаємо переможців шкільних змагань! Бажаємо команді подальших успіхів!

Сторінка 1 з 121

Ви знаходитесь тут: Новини гімназії