Новини гімназії

Гімназія має таланти!

e-mail Друк

 Список  переможців  V  гімназійного конкурсу учнівської самодіяльності  «Гімназія має таланти!»

 

 Номінація

Гран-прі

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

«Найчарівніший голос гімназії»

Шавлюк Арсен (3-А)

Масюк Дарина (8-А)

Слива Крістіна (8-А)

Губернатор Серафима (10-А) Поян Влада (6-Б)-особиста  музика

Іслам Ясін (3-Б)

Шабацька Вікторія (4-В)

Соронович Максим (4-В)

Кубрак Леля (4-Б)

Даниленко Дарина (6-А)

Соколова Іліана (8-Б)

Несіна Катерина (11-А)

Травнікова  Катерина (1-Б)

Доброжанська Анастасія (3-А)

Ярмоленко Валентина

(7-А)

Міцута Софія (3-А)

Єзерський Дмітрій (4-А)

Греба Катерина (7-Б)

Жолнер Петро (5-А)

Гусакова Анна (8-Б)

Травнікова Марія (9-Б)

Проценко Ольга (10-А)

Пахомов Данило (6-А)

«Найкращий музикант гімназії»

Науменко Вікторія (4-Б)

Сергієнко  Юлія (11-А)

Поян Влада (6-Б)

Масюк Дарина (8-А)

Шатохіна Марія (3-Б)

Магрі Ільяс (3-Б)

Бичківська Крістіна (3-Б)

Юр’єва Вероніка (10-А)

Удод Антоніна (5-А)

Хрицина Анна (6-Б)

Соколова Іуліана  (8-Б)

Гераськін Нікіта (2-Б)

Згурська Іванна (3-Б)

Калініченко Анастасія

(4-А)

Голоденко Єлизавета (4-А)

П’янтак Марина (6-Б)

Козієвська Дар’я (8-Б)

Тарасенко Діана (2-Б)

Мірошніченко Софія (3-А)

Федосик  Яна (3-Б)

Бєлінська Олександра (4-А)

П’ятигорський Нікіта (6-Б)

«Кришталевий чобіток»

Зарицька Єлизавета (1-А)

Головач  Діана (1-А)

Калинковська Меланія

(1-А)

Пониполяк Дарія (7-Б)

Козієвська Дар’я (8-Б)

Дубогай Олександра (4-А)

Соронович Максим (4-В)

Мірошніченко Дарина (5-В)

Корзун Марія (6-Б)

Шульга Кирило (10-Б)

Кондра  Карина (7-Б)

Агурзенідіс Костянтин (6-А)

Ніколаєва Юлія (3-Б)

Хлєбнікова Анна (4-В)

Савченко Поліна (6-Б)

 

Біла Карина (3-Б)

Бєлінська Олександра (4-А)

Дерев’янко Ярослав (6-Б)

«Спортивна грація»

Лаврик Андрій (3-А)

Скиба Софія (4-В)

Кропта Мар’яна (2-А)

Нестеренко Єва (2-В)

Мамчур Тихон (2-В)

 

«Художнє читання»

Стрілець Єлизавета (3-Б)

Діденко Маргарита (8-Б)

Тимошенко Олеся (10-А)

 

Тарасов Григорій (2-А)

Гомон Поліна (2-Б)

Іслам Ясін (3-Б)

Бєлінська Олександра (4-А)

Подолянчук  Людмила (4-В) Небилиця Дарина (8-А)

Юхневич Олександра (10-А)

Шульга Ольга (2-А)

Абдулова Каріна(2-А)

Приходько Богдана(2-А)

Юр’єва  Агата (2-Б)

Даниленко Дарина (6-А)

Босий Єгор (2-В)

Базилев Дмитро (3-А)

Згурська Іванна (3-Б)

Шатохіна Марія (3-Б)

Цимбал Єгор (3-Б)

Лібусь Анастасія (4-Б)

Солоденко Аліна (6-Б)

Свириденко Анастасія

(6-Б)

Литвиненко Данило (9-А)

Зубрицький Юрій (10-Б)

Дяченко Олександра (10-А)

Мамчур Тихон (2-В)

Ємчук Олена (3-А)

Швед Максим (3-Б)

Міщанін Андрій (4-Б)

Ейдельман  Метью Григорі (4-А)

Стефанюк Микола (6-Б)

Духота Ігор (6-Б)

 

«Юний  поет»

Радомська Влада (7-А)

Юхневич Олександра

(10-А)

Юр’єва Агата (2-Б)

Ніношвілі Ніна (8-Б)

Даниленко Дарина (6-А)

Дяченко Олександра (10-А)

Нестеренко Єва (2-В)

Свириденко Анастасія(6-Б)

 

Зубицька Ксенія (6-Б)

«Оригінальний жанр»

Бобильов Дмитро (4-А)

 

          -

                  -

                  -

 

Переможці II (міського) етапу МАН

e-mail Друк

Переможці II (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київського територіального відділення Малої  академії наук України (Київської Малої академії наук учнівської молоді) у 2013-2014 навчальному році

№ п/п

П.І.П.

Клас

Місце

Предмет

Учитель

1

Кунгурцева Софія-Ольга Олегівна

10 клас

1

Мистецтвознавство

Кривутенко Т. А.

2

Дорошенко Анна Юріївна

10 клас

3

Мистецтвознавство

Кривутенко Т. А.

3

Кулагін Денис Романович

10 клас

3

Відділення наук про Землю

Поптанич Ж. Ю.

4

Жугай Віталій Віталійович

11 клас

2

Англійська мова

Гордієнко І. М.

5

Шеїна Марія Федорівна

9 клас

3

Англійська мова

Ашиткова Н.С.

 

Переможці III (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

e-mail Друк

Переможці III (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році

 

№ п/п

П.І.П.

Клас

Місце

Предмет

Учитель

1

Калинковський Владислав Валерійович

8 клас

3

біологія

Гриценко Т. Г.

2

Бурлак Анастасія Вікторівна

11 клас

3

біологія

Сенькова Л. О.

3

Кунгурцева Софія-Ольга Олегівна

10 клас

1

Українська мова та література

Кривутенко Т. А.

4

Дорошенко Лариса Юріївна

10 клас

2

Українська мова та література

Кривутенко Т. А.

5

Кобернік Олександра Сергіївна

10 клас

2

Українська мова та література

Кривутенко Т. А.

6

Дорошенко Анна Юріївна

10 клас

3

Українська мова та література

Кривутенко Т. А.

7

Зубрицький Юрій Олегович

10 клас

3

Українська мова та література

Кривутенко Т. А.

8

Нетребенко Вероніка Володимирівна

10 клас

3

Українська мова та література

Кривутенко Т. А.

9

Калинковський Владислав Валерійович

8 клас

2

географія

Поптанич Ж. Ю.

10

Поптанич Богдан Михайлович

8 клас

2

географія

Поптанич Ж. Ю.

11

Зубрицький Юрій Олегович

10 клас

3

географія

Поптанич Ж. Ю.

12

Жугай Віталій Віталійович

11 клас

1

Англійська мова

Гордієнко І. М.

13

Колесніченко Дмитро Вадимович

11 клас

1

Англійська мова

Гордієнко І. М.

14

Бакланова Віра Григорівна

9 клас

2

Англійська мова

Чумак О. Р.

15

Василишена Катерина Володимирівна

10 клас

3

Англійська мова

Ашиткова Н. С.

16

Шеїна Марія Федорівна

9 клас

3

Німецька мова

Тігєєва Л. Г.

 

Виставка тропічних метеликів

e-mail Друк

Метелики0001Метелики0002

Метелики0003Метелики0004

Конкурс

e-mail Друк

Під час тижня природничо - математичних наук у рамках виконання проекту "Усна лічба як активізація розумової діяльності учнів" десятикласники провели конкурс серед малюків початкової школи. Про переможців кожної паралелі буде оголошено згодом.

математичний конкурсматематичний конкурс1математичний конкурс2

Крізь роки і століття пам’ятайте

e-mail Друк

У гімназії 32 «Успіх» доброю традицією стало вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни.

8 травня 2014 року, напередодні Дня Перемоги відбувся урок мужності «Крізь роки і століття памятайте».

Щоб вшанувати героїчний подвиг визволителів, учні 6-А та 5-А класів  запросили на свято ветеранів  Кудиму Василя Івановича та Лазаренка Георгія Даниловича.

У затишному теплому оточенні ветерани поділилися спогадами; розповіли про тяжкі роки страшного лихоліття, подвиги людей, які виборювали крок за кроком таку бажану, очікувану перемогу.

Учні привітали ветеранів з великою Перемогою, подякували їм за теплу зустріч.

Ветерани

Подаруй Пташкам оселю

e-mail Друк

Визначений переможець конкурсу на найкреативнішу шпаківню "Подаруй Пташкам оселю"

 

Ура-ура, весна настала, й крилатим затишніше стало! Адже для них змайстрували десятки шпаківень, і кожна з них – справжнє мистецтво! Але найбільше редакцію вразила робота учнів 2-В класу гімназії № 32 «Успіх» м. Києва, створена під керівництвом класного керівника Наталії Миколаївни Ткаченко. Саме ці майстри нагороджуються річною передплатою на дитячий журнал «Пізнайко», дипломом за найкращу шпаківню та отримують посвідчення позаштатних кореспондентів «Пізнайка»! Та головне, що всі учасники конкурсу працювали недаремно. Адже весна триває, і нашим пернатим друзям знадобиться чимало осель!

БезымянныйБезымянный1

 

Сторінка 71 з 74

Ви знаходитесь тут: Новини гімназії