ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

e-mail Друк

Дорогі діти! Шановні вчителі, батьки!

Весь педагогічний колектив гімназії №32 «Успіх» щиро вітає Вас із святом останнього дзвоника. Сьогодні останній дзвоник сповістить, що шкільні уроки вже закінчились, а попереду на вас чекають літні канікули. Від щирого серця бажаємо, щоб ваш відпочинок пройшов цікаво та змістовно.

Дорогі мої випускники!

Сьогодні у Вас радісне і водночас сумне свято. Сумне, тому що ви прощаєтеся зі своїм дитинством, шкільною юністю, з рідною гімназією, у якій пройшли 11 незабутніх років. А радісне, тому що Ви - успішні, талановиті, неперевершені,   змогли підкорити свою першу вершину. По-різному складуться ваші долі, неоднакові будуть ваші життєві шляхи. Але я впевнена, що ви успішно пройдете зовнішнє незалежне оцінювання і ми будемо пишатися вашими успіхами. Безсумнівно, усі Ви станете студентами провідних університетів нашого міста та країни, і викладачі ВНЗ звернуть увагу на ваш розум і талант, бо Ви є випускниками гімназії №32 «Успіх».

Дорогі мої діти!

Ви – майбутнє України. Саме на ваші знання, гідність, національну свідомість покладає надію Батьківщина.

Шановні мої колеги!

Дозвольте Вам висловити слова глибокої вдячності за те, що добросовісно навчали, озброїли знаннями з основ наук, відкрили перед дітьми двері у велике життя.

Шановні батьки!

Ці урочистості залишаться не тільки у пам’яті ваших дітей, але запам’ятаються і вам. Ви турботливо піклувалися про них, переживали їхні злети та невдачі. Діти, цінуйте батьківську та материнську любов і підтримку.

Дорогі друзі!

Хай рідна альма-матер для Вас завжди буде найдорожчою святинею, ясною згадкою про сонячне дитинство, дзвінку юність. Впевнено крокуйте до нових звершень на благо рідного Печерська, Києва, України.

 

4 клас          9 клас          11 клас

 

 

 

 


Ви знаходитесь тут: Новини гімназії ОСТАННІЙ ДЗВОНИК