Дорогі випускники!

e-mail Друк

Дорогі випускники, шановні батьки, колеги, гості!

 

Дозвольте мені привітати вас з традиційним святом зрілості нового покоління!

 

Дорогі випускники!

 

Надзвичайно важливий етап життя – шкільні роки – ви завершили успішно і достойно, зібравши щедрий ужинок з розкішної ниви знань.

 

Дорогі діти!

 

 Сьогодні, можливо, як ніколи, ви відчуваєте, що гімназія – це ваш рідний дім, адже ви тут виросли. Ми пишаємося, що одинадцятикласники досягли достатнього і високого рівня знань. Вашу сумлінну працю високо оцінила держава. Семеро випускників нагороджено Золотими та Срібною медалями. Тож з гордістю несіть звання випускників гімназії № 32 «Успіх» і справжньої людини, підкорюйте найвищі вершини, творіть, дерзайте, відкривайте нове, торуйте незвідані дороги, рясно засівайте їх яскравими досягненнями. Серед вас багато талановитої молоді. Саме ви прославляли нашу гімназію на районних та міських етапах Всеукраїнських учнівських олімпіадах і МАН, різноманітних конкурсах, спортивних змаганнях.

 

Любі діти!

 

Усі одинадцять років учителі оберігали ваше дитинство, намагалися зацікавити  своїми предметами, відкривали нове, прагнули виховати чесними і добрими людьми. Сьогодні ваші наставники щиро вітають вас – це перші вчителі:

 

Бойчук Оксана Михайлівна;

 

Овчаренко Олена Олександрівна;

 

Трошина Клавдія Павлівна;

 

Славінська Яна Анатоліївна;

 

Цимбаленко Лариса Михайлівна.

 

У п’ятому класі ви зустрілися з учителями-предметниками та класними керівниками, які були поряд упродовж 7 років:

 

Тарасова Надія Валентинівна,

 

 Свириденко Віра Олександрівна,

 

 Коваленко Анжела Володимирівна.

 

Пам’ятайте своїх вчителів, не забувайте про них ніколи! Вони – ваші друзі на все життя, шануйте, проявляйте увагу.

 

Шановні колеги!

 

 Діти висловлюють слова глибокої вдячності за те, що ви озброїли їх знаннями з основ наук, відкрили перед ними двері у велике життя.

 

Щастя вам, здоров’я, упевненості у майбутньому.

 

Шановні батьки!

 

 Вітаю вас зі святом!

 

 Бажаю, щоб здійснилися всі ваші мрії, щоб діти вийшли переможцями і посадили на своєму шляху квіти гарячої любові до вас, до життя, до людей.

 

Дякуємо вам за спільну, творчу працю. Чекаємо, що й онуків, і правнуків ви приведете навчатися до гімназії № 32 «Успіх».

 

Дорогі випускники!

 

 Своєю добросовісною працею ви примножили здобутки своєї  родини і роду, рідної школи і славного Києва, усієї української громади. Ви – національна еліта України, на яку ми покладаємо великі надії, бо віримо і знаємо, що майбутнє в надійних руках.

 

Любі діти!

 

 Пам’ятайте: усе найкраще у світі починається з любові. Тож ідіть життям із любов’ю до матері й батька, до школи і друзів, до своєї землі та людини, до роду й народу. Освячуйте щедро своєю любов’ю все, що робитимете, – і світ навколо стане добрішим і світлішим. Кохайте! Кохайте вірно та красиво. Щастя вам безмежного, рясних успіхів, творчого горіння і натхнення.

 

 

 

З повагою – директор гімназії №32 «Успіх» Світлана Володимирівна Чумак

 

 

 

11 клас

 

 

 

 


Ви знаходитесь тут: Новини гімназії Дорогі випускники!