Заходи до величного свята Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та захисника України

e-mail Друк

12 жовтня в гімназії №32 "Успіх" відбулися заходи до величного свята Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та захисника України: виховні години "Шляхами козацьких звитяг" і "Свято Покрова", випуск газет (стінівок), проекти "Славетні гетьмани України", "Славетні захисники України", тематичні вікторини, розважально-історична гра "Козацькому роду нема переводу", конкурс малюнків, віртуальна екскурсія "Козацькими стежками". Учні та класні керівники говорили не тільки про добу козаччини, а й про сьогодення, про захисників країни - героїв, які живуть серед нас, і про тих, кому, на жаль, довелося віддати життя за незалежність держави.
Наша гімназія славиться своїми традиціями, тому напередодні свята Покрови відбулася ще знакова подія - посвята п'ятикласників у гімназисти. Учні присяглися бути гідними громадянами рідної України, старанно навчатися, шанувати вчителів, пам'ятати їхні настанови та завдання, берегти і примножувати традиції та чесноти гімназії. Сподіваємося, що кожен із них у майбутньому стане гордістю гімназії, надією нашої держави.
У щасливу путь! Удачі! Успіхів! Миру!
Ви знаходитесь тут: Новини гімназії Заходи до величного свята Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та захисника України