Гостьовий візит учителів та учнів Гімназії № 32 «Успіх» до Київського національного лінгвістичного університету

e-mail Друк

Друзі! Хочемо поділитися приємною новиною!


08 травня 2023 р. відбувся гостьовий візит учителів та учнів Гімназії № 32 «Успіх» до Київського національного лінгвістичного університету, під час якого ми дізналися цікаві факти з історії закладу, ознайомилися з його традиціями. Завідувачка Музею історії КНЛУ Олена Станіславівна Комова розповіла про основні етапи становлення та розвитку провідного філологічного ВНЗ країни, яким є КНЛУ, розповіла біографічні відомості про відомих випускників, здобутки освітньо-наукової спільноти.
Представники факультетів германської філології і перекладу (доктор філософії, старший викладач Мадіна Баталівна Щербина) та туризму, бізнесу і психології (ТУБІП) (доктор історичних наук, професор Володимир Миколайович Васильчук й кандидат історичних наук, доцент Максим Сергійович Гедін) цікаво розказали гімназистам про особливості навчання, майбутні перспективи побудови професійної кар’єри на прикладах реальних історій успіху випускників КНЛУ, що здобули освіту за спеціальностями 035 Філологія, освітньо-професійними програмами «Англійська мова і література, друга іноземна мова, переклад»; «Англійська мова і друга іноземна мова: усний і письмовий переклад у бізнес-комунікації»; «Німецька мова і література, друга іноземна мова, переклад»; за спеціальністю 242 Туризм і рекреація.
Гімназистам продемонстрували навчальні аудиторії, комп’ютерні класи, освітні центри, спеціалізовані лабораторії та запросили на День відкритих дверей, який Університет проводитиме оффлайн 13 травня 2023 р.
Щиро дякуємо дружній команді КНЛУ за відповідальне ставлення до проведення профорієнтаційної роботи і сподівається на подальшу плідну співпрацю!


Ви знаходитесь тут: Новини гімназії Гостьовий візит учителів та учнів Гімназії № 32 «Успіх» до Київського національного лінгвістичного університету