Новини гімназії

Вітання із Великоднем

e-mail Друк

 

Миротворча писанка

e-mail Друк

Великоднім дивом сповнений настрій учасників освітнього процесу. Тож традиційно гімназійна родина долучилася до добрих справ. Протягом тижня збирали необхідне для захисників Батьківщини: засоби гігієни, смаколики, їжу швидкого приготування, пасочки та ін.. Також діти написали  свої побажання у власноруч створених листівках.  Уже третій рік поспіль учні  долучаються до Всесвітньої акції "Миротворча писанка". Особливе задоволення одержали від зустрічі з Олександром Роменським (випускником гімназії) і представниками Волонтерського руху «Щаслива дитина» та ВЛУЖ. Усе зібране поїде до військових, які боронять суверенітет держави. Щиро дякуємо усім причетним до таких важливих зборів!  Низький уклін і подяка захисникам! Нехай світлі сили оберігають їх! Віримо, що незабаром в Україні запанує переможний мир!

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. День ЦЗ

e-mail Друк

На виконання наказу Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації від 01.04.2024р. №42 «Про проведення в закладах освіти Печерського району м. Києва «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності», згідно з листом Управління освіти від 12.04.2024 №02-07/660 та до Дня охорони праці в гімназії Nº32 «Успіх» з 22 по 28 квітня 2024 року було проведено низку цікавих заходів, тренінгів для учнів та вчителів.
Так протягом тижня в навчальному закладі, відповідно до затвердженого плану «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності», для учнів 1-5 класів було організовано профілактичний захід про пожежну та мінну безпеку «Вогонь-друг, вогонь-ворог», «Ми-супергерої» за участю представників відділу запобігання НС та заходів цивільного захисту Печерського РУ ГУ ДСНС України в м. Києві. Також для найменших учасників освітнього процесу були проведені тематичні змагання на уроках фізичної культури, естафети, що розвивають спритність, швидкість, взаємопідтримку та взаємодію.
Переважна більшість учнів середньої ланки долучилася до створення малюнків. У закладі освіти був проведений конкурс дитячих робіт до Дня охорони праці та організована виставка в рамках Тижня БЖ і ЦЗ.
Для учнів 9-11 класів та працівників навчального закладу проведено практичне заняття з надання першої долікарської допомоги, за участі працівниці муніципальної безпеки КМДА. Крім того, до Дня ЦЗ серед учнів 10-х класів була проведена гра "Калейдоскоп безпеки", яка складалася з декількох етапів: «Надзвичайні ситуації», "Знайди помилку", «Ерудит», "Склади алгоритм", “Ситуація”. Під час гри здобувачі освіти показали набуті навички, пов'язані з цивільним захистом, повторили, як діяти індивідуально та колективно в будь-яких екстремальних ситуаціях.
Старшокласники брали участь у комбінованій естафеті, де продемонстрували свої знання та уміння з предмету «Захист України». Учні практикувалися у використанні вогнегасників, користуванні засобів індивідуального захисту, евакуації постраждалих та наданні домедичної допомоги.
У повсякденному житті екстрені ситуації виникають несподівано, а тим більше в умовах воєнного стану, тому варто бути готовим до всього, навіть якщо ви цивільна особа. Навчання з питань безпеки сприяє не лише збереженню життя, а й формуванню усвідомлення особистої та громадської безпеки.
Створюймо безпечне майбутнє для наших дітей разом!

Додатковий набір учнів до 2-11 класів на 2024-2025 навчальний рік

e-mail Друк

Гімназія №32 "Успіх" оголошує набір учнів до 2-11 класів. Просимо вас попередньо записатися на прийом щодо вступу до гімназії, відправивши заявку на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (ПІБ дитини, в який клас вступає).

Прийом відбудеться 04.06.2024, 06.06.2024, 11.06.2024. На всі заявки будуть надані відповіді (час зустрічі та документи, які мають бути при собі). 

Шановні батьки майбутніх першокласників!

e-mail Друк

Шановні батьки майбутніх першокласників!

 

   Зарахування дітей до 1-го класу здійснюється згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (затверджений наказом Міністерством освіти і науки України від 16 квітня 2018 р. №367) та наказом Департаменту освіти і науки Виконавчого органу київської міської ради (КМДА) від 21 лютого 2024 р. № 26 «Про прийом дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва у 2024 році».

Прогнозована кількість 1-х класів – 3.

Ви можете  обрати зручний час та подати документи для зарахування Вашої дитини до першого класу (посилання на графік прийому документів).

Для зарахування необхідно мати при собі такі документи:

  • свідоцтво про народження дитини (оригінал та копія);
  • медична довідка №086-1/О  (оригінал), довідка про щеплення;
  • документ (оригінал), що посвідчує особу одного з батьків (осіб, які їх замінюють);
  • за наявності інші документи (довідка внутрішньо переміщеної особи та ін.).

 

   Для зарахування дітей, які зареєстровані/проживають на території обслуговування закладу освіти потрібно мати документ (оригінал), що підтверджує місце реєстрації/проживання дитини або одного з батьків (осіб, які їх замінюють) на території обслуговування закладу (посилання на територію обслуговування).

   Діти, які не проживають на території обслуговування гімназії, зараховуються на вільні місця.

   Заяву про зарахування батьки (один з батьків/осіб, які їх замінюють) подають особисто у день подачі документів.

   У разі перебування за межами Києва або за кордоном можна подати скановані копії чи фотокопії заяви (посилання на зразок заяви ) та наявних документів для зарахування дитини до 1-го класу нарочним або електронною поштою (sch32-1@ukr.net).

Контактні телефони: 

287-04-72

287-64-35

287-23-05

 

Переглянути відео

Переглянути відео 

Переглянути відео 

Декада природничо-математичних наук

e-mail Друк
12 – 22 квітня проходила декада природничо-математичних наук. Вона видалася насиченою, цікавою, пізнавальною… Педагоги з учнями провели низку цікавих заходів. Наприклад, на уроці фізики діти влаштували батл «Сила тертя спокою: добре чи ні?». Під час дослідження використовували не тільки теоретичний матеріал, а й скейт, мотузку… Незабутнім видався проєкт «Зброя перемоги: дрони». Вивчення зброї триває вже не один рік, проте в цьому році десятикласники зосередили увагу саме на дронах українського виробницва. Діти поділилися з іншими гімназистами своїми інформативними здобутками про танк M1 Abrams і українські морські дрони Sea Baby та «Мамай». Також у рамках декади обговорювали засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ).
На уроках інформатики діти дослідили світ програмування та створили власну гру в Kodu Game Lab, у якій за допомою клавіатури можна керувати командою футболістів. Гравці мають змогу пасувати, бити по м'ячу та забивати голи. У розробці також є суддя, штрафні та переможні екрани. Учні із захопленням створювали власні ігри, знайомилися з основами програмування та розважилися колективно, працюючи разом над проєктом.
На практичному занятті "Хімія у повсякденному житті" учні восьмих та сьомих класів влаштували захопливий хімічний експериментальний урок! Під пильним наглядом учительки дослідили деякі таємниці хімії, які оточують нас у повсякденному житті. На занятті вивчали властивості карбонатів, досліджували крохмаль у різних харчових продуктах, з'ясовували наявність вітаміну C у мандаринах, спостерігали за розчиненням харчових барвників у воді, що викликало справжнє захоплення школярів. Ці експерименти допомогли учням краще зрозуміти важливість хімії в їхньому повсякденному житті та спонукали до вивчення науки про речовини.
Уроки математики урізноманітнилися конкурсами задач на дії з десятковими дробами, малюнками на координатній площині з указаними координатами.
Учні початкових класів також не залишилися осторонь: діти 4-В класу презентували свій проєкт «Річки України, які зникають» здобувачам освіти 6-В. Шестикласники ознайомилися з причинами зникнення річки Остер на Чернігівщині, а також річок Либідь та Клов, які нещодавно були частиною ландшафту нашого міста Києва.
На уроках предмету «Пізнаємо природу» діти створили проєкти «Первоцвіти Червоної книги України». Учні не тільки дізналися про особливості рослини, а й усвідомили необхідність охороняти і оберігати їх. Також гімназисти досліджували процеси росту і розвитку рослин під час вирощування весняної зелені. Обговорили користь цих рослин, особливо навесні, коли в організмі не вистачає вітамінів та мікроелементів.
Вивчення теми "Поведінка тварин" надихнула учнів на проєкти, у яких презентували своїх домашніх улюбленців та особливості їх поведінки. Діти також відмітили важливе значення гуманного ставлення до братів наших менших.
Розгляд теми "Стрес" породив однойменний проєкт, під час створення якого учні детальніше ознайомилися з різновидами стресу, його ознаками та впливом на організм. Особливу увагу діти зосередили на профілактиці та способах боротьби зі стресом, що є актуальним у наш час.
Уроки біології спонукали учнів замислитися над проблемою захворюваності. Необхідну інформацію виклали в проєктах "Бактеріальні та вірусні захворювання", поглибили знання про особливості вірусних та бактеріальних захворювань, їх симптоми та профілактику. Здобувачі освіти наголосили на необхідності дотримання гігієни для профілактики захворювань.
Не зважаючи на погоду, діти долучилися до традиційного челенджу «Моє місто без сміття». Гімназисти зробили висновок, що доглядати за навколишнім середовищем і корисно, і приємно.
Під час теми "Репродукція" учні презентували проєкти "Причини порушення репродуктивного здоров'я та їх профілактика". Гімназисти брали активну участь в обговоренні причин порушення репродуктивного здоров'я, упливу різних чинників і шкідливих звичок.
Не залишили поза увагою буденні проблеми, які втілилися в проєкті "Харчова промисловість України. Сучасність та перспективи розвитку", зокрема розповіли про компанію "Рошен" та кондитерську фабрику "Пригощайся".
На уроках географії (під час вивчення теми «Океанія») учні провели круглий стіл "Подорож країнами Океанії ". Дізналися багато цікавих фактів про традиції, звичаї народів Океанії, історію здобуття незалежності та участь у МГПП деяких країн цього регіону.
На уроках основ здоров’я порушили проблему екологічної безпеки: чисті вода, повітря, земля, дослідження довкілля. Проєктна робота учнів стала результатом спільної праці.
Завершили декаду природничо-математичних наук надзвичайно серйозним заходом «Чорнобиль у серці України, а біль його по всій землі» до Дня пам’яті Чорнобильської трагедії. Діти розказали про місто Припʼять до трагедії, причини катастрофи, перші дні ліквідації аварії, її наслідки і подальшу долю АЕС.
Декада стала справжнім виром емоцій, святом досліджень, відкриттів… Учителі з учнями вкотре довели, що наука – це провідник у надзвичайно цікавий світ.

Побачимо перемогу

e-mail Друк

Сучасне буремне життя спонукало кожного подивитися по-новому на начебто буденні речі. Останнім часом ми все більше бачимо людей, які отримали контузію або втратили зір чи кінцівки…. Сьогодні в гімназії відбувся незвичний захід «Побачимо перемогу» (освітньо-навчальна сесія у рамках проєкту «Єдиний простір»), який провели незрячі ветерани війни та представники ПОРТua. Під час теоретичної частини учні пригадали вже відомі терміни, поглибили знання щодо поведінки з воїнами, дізналися про додаток, через який можна дистанційно стати волонтером. Цікавою видалася практична частина: ветерани війни розказали і показали правила етикету спілкування та комунікації з незрячими. Діти тренувалися наосліп вгадувати речі, супроводжувати незрячих воїнів за двері та назад. Захід видався цікавим і корисним. Щиро дякуємо гостям за здобуті знання та навички.
Дякуємо воїнам за наш захист і просвітницьку діяльність.

 

Сторінка 1 з 121

Ви знаходитесь тут: Новини гімназії