Новини гімназії

Шановні батьки майбутніх першокласників!

e-mail Друк

Шановні батьки майбутніх першокласників!

 

   Зарахування дітей до 1-го класу здійснюється згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (затверджений наказом Міністерством освіти і науки України від 16 квітня 2018 р. №367) та наказом Департаменту освіти і науки Виконавчого органу київської міської ради (КМДА) від 21 лютого 2024 р. № 26 «Про прийом дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва у 2024 році».

Прогнозована кількість 1-х класів – 3.

Ви можете  обрати зручний час та подати документи для зарахування Вашої дитини до першого класу (посилання на графік прийому документів).

Для зарахування необхідно мати при собі такі документи:

  • свідоцтво про народження дитини (оригінал та копія);
  • медична довідка №086-1/О  (оригінал), довідка про щеплення;
  • документ (оригінал), що посвідчує особу одного з батьків (осіб, які їх замінюють);
  • за наявності інші документи (довідка внутрішньо переміщеної особи та ін.).

 

   Для зарахування дітей, які зареєстровані/проживають на території обслуговування закладу освіти потрібно мати документ (оригінал), що підтверджує місце реєстрації/проживання дитини або одного з батьків (осіб, які їх замінюють) на території обслуговування закладу (посилання на територію обслуговування).

   Діти, які не проживають на території обслуговування гімназії, зараховуються на вільні місця.

   Заяву про зарахування батьки (один з батьків/осіб, які їх замінюють) подають особисто у день подачі документів.

   У разі перебування за межами Києва або за кордоном можна подати скановані копії чи фотокопії заяви (посилання на зразок заяви ) та наявних документів для зарахування дитини до 1-го класу нарочним або електронною поштою (sch32-1@ukr.net).

Контактні телефони: 

287-04-72

287-64-35

287-23-05

 

Переглянути відео

Переглянути відео 

Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги

e-mail Друк

У рамках проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2023/2024 в Печерському районі було проведено низку змагань. Мета програми полягала у збільшенні кількості школярів, які займаються спортом і ведуть здоровий спосіб життя. Діти показали свої вміння в кількох видах спорту. За результатами районного етапу гімназисти вибороли призові місця:
ІІІ місце з волейболу (юнаки);
ІІІ місце зі спортивного орієнтування;
І місце з футзалу.
Дякуємо учасникам і керівникам команд гімназії за участь і здобутки.
Пишаємося успіхами наших учнів і бажаємо перемоги на міському етапі!

Добра справа учнів перед канікулами

e-mail Друк

Діти зібрали смаколики, їжу швидкого приготування, засоби гігієни, окопні свічки та ін. для захисників. Усе зібране передали побратимам нашого випускника Олександра Роменського. Щиро дякуємо захисникам України за можливість ходити в школу, спілкуватися з одне з одним, відпочивати…- жити.

Шкільний етап Всеукраїнських змагань зі спортивного орієнтування

e-mail Друк
У гімназії відбувся шкільний етап Всеукраїнських змагань зі спортивного орієнтування серед учнів 5-7 класів у рамках «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».
Виник цей вид спорту на початку ХХ століття у Скандинавії як військове навчання, але згодом трансформувався у цивільний. Орієнтування - це унікальний спортивний напрямок, що поєднує в собі фізичну витривалість, стратегічне планування і навички орієнтування на місцевості.
Учні 5-7 класів спробували свої сили в такому незвичному змаганні, продемонстрували вміння найшвидшого знаходження заданих контрольних пунктів. Вітаємо переможців шкільних змагань! Бажаємо команді подальших успіхів!

Мої безпечні весняні канікули

e-mail Друк

Більше порад від рятувальників ДСНС у Абетці безпеки https://dsns.gov.ua/abetka-bezpeki 

Додатковий набір учнів до 2-11 класів на 2024-2025 навчальний рік

e-mail Друк

Гімназія №32 "Успіх" оголошує набір учнів до 2-11 класів. Просимо вас попередньо записатися на прийом щодо вступу до гімназії, відправивши заявку на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (ПІБ дитини, в який клас вступає).

Прийом відбудеться 04.06.2024, 06.06.2024, 11.06.2024. На всі заявки будуть надані відповіді (час зустрічі та документи, які мають бути при собі). 

Урок літератури рідного краю до дня народження Ліни Василівни Костенко

e-mail Друк

 

Сторінка 1 з 120

Ви знаходитесь тут: Новини гімназії