Червневий день зібрав на урочисту подію наших одинадцятикласників, учителів, батьків і гостей. Сьогодні випускники отримали довгоочікуване свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти. Під час урочистостей до дітей із вітальним словом звернулася директор гімназії. С.В. Чумак привітала випускників. Побажала міцного здоровʼя, наснаги, удачі в усіх починаннях, дала настанову - обрати правильну дорогу, упевнено крокувати нею і досягати життєвих і професійних успіхів під мирним небом... Наголосила, що цей урочистий день назавжди закарбується в пам’яті випускників. Саме сьогодні гімназисти вирушили в самостійну юність. Нехай попереду їх чекає безліч цікавих і приємних пропозицій, підкорення омріяних вершин. Директор побажала, щоб серця і душі зігрівали любов і щастя, добро і спогади про незабутні шкільні роки, адже випускники - майбутнє України, тож мають гідно використовувати свої знання для розвитку країни. Директор побажала, щоб життя сьогоднішніх іменинників наповнювалося позитивними емоціями, яскравими враженнями, вагомими відкриттями. Також Світлана Володимирівна звернулася до батьків, подякувавши їм за плідну співпрацю.
Вітальне слово виголосила класний керівник І.М.Шевченко, яка побажала дівчатам і юнакам світлої дороги, осяяної безмежною радістю, безхмарним щастям; особистісного росту, упевненості, обрати саме ту професію, яка буде приносити задоволення і приведе до успіху. Побажала здійснення мрій.
Із словами вдячності звернулася представниця батьківської громадської до вчителів. Пригадала всіх, хто протягом років був причетний до навчання і виховання дітей. Побажала міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку, мирного неба.
Урочистості залишилися позаду, але назавжди в серцях учителів залишиться любов до юних, уболівання за їхню долю, тому наостанок ми щиро бажаємо випускникам щасливого старту, успіхів у дорослому житті!
У добру путь!
Новини гімназії
Довгоочікуване свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти
Свято останнього дзвоника
Малиновий дзвін розлився подвір'ям гімназії... Сьогодні в закладах середньої освіти м.Києва відзначають Свято останнього дзвоника, яке уособлює надію, перспективу, мрію... Для когось це перехід у наступний клас, а дехто вирушає у доросле життя. Тому радість і сум вплітаються в душу кожної дитини. Особливо хочемо привітати учнів 4-х, 9-х і 11-х класів. Дорогі діти, для вас мелодія останнього дзвоника стала знаковою: ви перетнули межі початкової, базової та повної освіти. Нехай новий етап життя принесе тільки успіхи, нові здобутки і досягнення. Випускникам бажаємо з легкістю скласти НМТ, вступити в омріяні заклади і здобути сродні професії. Віримо, що одержані знання неодмінно допоможуть втілити задумане, а незабутні шкільні роки зігріватимуть душі теплими спогадами.
Усім же іншим учасникам освітнього процесу зичимо весело і змістовно провести канікули. Хай літні дні наповнять життя позитивом, яскравими враженнями, приємним спілкуванням і якісним відпочинком. Нехай сонечко пестить вас теплом, наповнює новими силами, щоб наступний навчальний рік ви розпочали з ентузіазмом і завзяттям, а найголовніше – під чистим, спокійним і мирним небом Батьківщини. Віримо в захисників України і її світле майбутнє. До зустрічі у вересні!
Останній тиждень 2023-2024 навчального року
Школа - велика дитяча країна,
В ній відкривається білий наш світ.
Тут пізнає себе кожна дитина,
І відправляється звідси в політ.
(з добірки віршів, редактор: А.Дука)
Цікавим і насиченим був останній тиждень 2023-2024 навчального року для учнів початкових класів. Квест для першокласників «Перший крок до успіху», «Веселковий тиждень», челендж «Машина часу. Зворотній відлік». Молодші школярі мали змогу взяти участь у творчих, навчально-пізнавальних і пошукових проєктах, презентувати набуті знання, розкрити свої таланти і здібності. Для учнів 4-х класів незабутнім став День прощання з початковою школою. Море квітів і емоцій, милі і кумедні фото, щемливі спогади, теплі привітання, щирі слова вдячності адміністрації закладу, першим учителям, усім педагогам… Саме таким він запам’ятається назавжди!.
Свято останнього дзвоника
Любі діти, дорогі колеги, шановні батьки, вітаю вас із закінченням 2023-2024 навчального року!
Сьогодні особливі мелодії заповнили подвір’я освітніх закладів, а це означає, що настало Свято останнього дзвоника. Хоча позаду залишився ще один непростий, тривожний рік, проте останній навчальний день завжди огортає змішаними почуттями – радістю і смутком. Четвертокласники палкими обіймами попрощалися із першими вчительками, які за 4 роки стали другими мамами. Діти закінчили початкову школу, і їх чекає новий, складніший, але дуже цікавий етап гімназійного життя. Для дев’ятикласників цей останній дзвоник закарбується в пам’яті як перехід до завершального етапу життя, а дехто продовжить навчання у коледжах, технікумах… З особливим щемом сприймають незабутню мелодію шкільного дзвоника одинадцятикласники, адже позаду залишилися найкращі роки юності, сповнені найсвітлішими почуттями, вагомими здобутками, злетами і поразками… Дорогі випускники, ви сьогодні вирушаєте в доросле життя. Нехай цей шлях буде легким, насиченим, цікавим, успішним і обов'язково мирним. Нехай ваші гімназійні здобутки множаться і допомагають гідно долати перешкоди у майбутньому. У добру путь, любі наші діти!
Усім учасникам освітнього процесу бажаю гарно відпочити на канікулах, набратися сил, енергії, наповнитися яскравими враженнями та емоціями, нестримним бажанням і прагненням долати будь-які випробування і збагаченими приступити до нового навчального року. Від щирого серця хочу, щоб літній період подарував кожній родині радість і тепло сімейного затишку, незабутнє спілкування з найріднішими, найдорожчими людьми… Дякуємо захисникам і захисницям України за можливість навчати і навчатися рідною мовою, проводити позаурочні та позашкільні заходи, спілкуватися, відпочивати і просто жити. Сонця, щастя, добра, любові, Перемоги і перемог!
До зустрічі в новому 2024-2025 навчальному році.
З любов’ю – Світлана Чумак
Cкарбничка добрих справ
Традиційно перед канікулами наша скарбничка добрих справ поповнилася ще одним вчинком. До Дня захисту дітей Волонтерський рух "Щаслива дитина" проводить збір необхідних речей для дитячих будинків. Учасники освітнього процесу не стоять осторонь. Учні із задоволенням долучилися до гідної справи - зібрали засоби гігієни, канцелярське приладдя, смаколики... Дякуємо всім небайдужим за підтримку дітей, які в такий непростий час опинилися в складній ситуації. Низький уклін Волонтерському рухові "Щаслива дитина" за можливість гімназистам брати участь у важливих і добрих справах, підтримувати зв'язок із захисниками і з нужденними дітьми. Віримо, що наш маленький внесок неодмінно сприятиме позитивним емоціям вихованців дитячих будинків.
Відкриття стенда пам’яті загиблих випускників
Більше статтей...
- День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу
- День вишиванки
- Вітання із Великоднем
- Миротворча писанка
- Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. День ЦЗ
- Додатковий набір учнів до 2-11 класів на 2024-2025 навчальний рік
- Шановні батьки майбутніх першокласників!
- Декада природничо-математичних наук
- Побачимо перемогу
- Чарівний світ мистецтва
- Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги
- Добра справа учнів перед канікулами
- Шкільний етап Всеукраїнських змагань зі спортивного орієнтування
- Мої безпечні весняні канікули
- Урок літератури рідного краю до дня народження Ліни Василівни Костенко
- Декада іноземних мов
- Шевченківські дні
- Шановні батьки майбутніх першокласників!
- Нескорені. Незламні
- Міжнародний день рідної мови
Сторінка 1 з 122