Нація нескорених: від козацтва до сьогодення

e-mail Друк

Гімназійне життя вирує, але звісно, сьогодення вносить корективи. Усім відомо, що на 01 жовтня припало кілька визначних дат. Тож виховна робота гімназії була спрямована навколо всеукраїнського тижня «Нація нескорених: від козацтва до сьогодення», у рамках якого відбулася низка заходів. Гімназисти відкривали тематичний тиждень міським онлайн-квестом "Козацькими стежками", який був організований Київським державним будинком художньої та технічної творчості. Під час заходу учні продемонстрували креативність, творчу майстерність, знання... Наші діти вибороли І місце в третій віковій категорії! Ми щиро радіємо їхнім здобуткам і бажаємо нових перемог. Продовженням тематичного тижня стала щемлива виховна година. Учні та вчителі вшанували пам'ять вірних синів України, які загинули, захищаючи територіальну цілісність нашої Батьківщини. За роки бойових дій в Україні тисячі воїнів не повернулися до своїх домівок. Серед них п'ятеро наших випускників. Це Ігор Бєлошицький, Андрій Міщук, Андрій Єлісєєв, Олександр Гряник, Максим Галака. На заході восьмикласники розповіли про кожного з них. Діти поділилися теплими та цікавими спогадами, які про героїв залишили їхні батьки, вчителі, друзі, знайомі. Гімназисти презентували цікаві світлини, на яких зображені наші випускники.
Діти з почуттям гордості констатували, що ходять тими ж коридорами, сидять за тими ж партами, що й захисники, яким присвячений захід. Гімназисти зазначили, що найвищою нагородою для тих, хто уцілів, є життя, а для загиблих - пам'ять; вічна пам'ять Героям нашого часу. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять усіх загиблих захисників України. Нехай світлі спогади про них назавжди залишаться в нашій пам'яті. У кінці заходу гімназисти подякували усім Героям України, які роблять неоціненний внесок у здобуття перемоги України! Яка неодмінно буде! Слава Україні! Слава Героям!
Продовженням освітнього процесу стали історичний лекторій «Бойовий шлях легіону УСС», віртуальна екскурсія «УПА. Р.Шухевич», вікторина «Козацькими стежками», історична гра-мандрівка "Козацькими шляхами", круглий стіл "Легенди про українських козаків", виготовлення вітальних листівок і сувенірів захисникам, козацькі розваги, зокрема метання гранати, під час яких діти продемонстрували і поглибили знання, показали свої вміння: метання, володіння батогом і нагайкою, вправно долали перешкоди та виконували завдання. Тож тиждень видався щемливим, пам'ятним, пізнавальним і цікавим.
Діти - це майбутнє нації, яке плекатиме традиції закладу та народу, оберігатиме козацьке коріння, дбатиме про історію України…


Ви знаходитесь тут: Новини гімназії Нація нескорених: від козацтва до сьогодення