Декада української писемності та мови

e-mail Друк

За доброю традицією у стінах нашої гімназії пройшла декада, присвячена Дню української писемності та мови. Протягом цього періоду учасники освітнього процесу згадали Преподобного Нестора Літописця - послідовника творців словʼянської писемності Кирила та Мефодія.
27 жовтня 2023 гімназисти 8-11 класів і вчителі долучилися до написання ХХІІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Цього ж дня стартував і шкільний етап ХХІV Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика. Під час декади було проведено низку заходів: виховну годину «Любіть Україну і мову її солов`їну», мовознавчі ігри, вікторини, БАТЛи, виставки стіннівок, учнівських ілюстрацій до творів українських письменників і конкурс малюнків. Ці різнопланові види робіт спонукають гімназистів до творчості, розвивають пізнавальний інтерес, навчають спостережливості, винахідливості та кмітливості.
Тож бережімо й захищаймо рідну мову як найцінніший скарб, бо вона – наш кордон безпеки. Любімо українську мову, працюймо і творімо в ім`я рідної землі, відроджуймо її культуру, традиції, звичаї, примножуймо багатства, її авторитет серед інших мов.


Ви знаходитесь тут: Новини гімназії Декада української писемності та мови