Міжнародний день запобігання експлуатації довкілля під час війни та збройних конфліктів

e-mail Друк

06 листопада, у Міжнародний день запобігання експлуатації довкілля під час війни та збройних конфліктів, розпочалася декада екологічних знань. Протягом десяти днів учасники освітнього процесу організували та провели низку заходів. Пізнавальними видалися виховні години «Екологічні наслідки війни», «Енергозбереження – крок за кроком», під час яких класні керівники з дітьми створювали цікаві та креативні постери, інструкції… Особливу увагу зосередили на тематичних матеріалах до Міжнародного дня енергозбереження, адже вони такі важливі в наш час.
Учителі біології та пізнаємо природу разом із гімназистами розгорнули активну діяльність в урочний та позаурочний час. При вивченні теми «Пізнаємо будову речовин» діти занурилися в інформаційний потік і підготували цікаві проєкти «Речовини навколо мене. Вода», адже вода –найнеобхідніша рідина на Землі та в житті кожного живого організму. Неймовірні планети Сонячної системи заворожили дітей, свої враження від почутої інформації учні втілили в роботах «Пізнаємо Всесвіт».
Виховання екологічної культури та свідомості у населення актуальні для різних поколінь, тому гімназисти дослідили матеріали та узагальнили їх у презентаціях і проєктах «Екологічна свідомість та екологічне мислення». Також цікавою видалася екологічна акція «Бережіть природу! Чисте довкілля».
Звісно, не могли оминути увагою загострення і розповсюдження різних вірусів та інфекцій. Необхідно зміцнювати імунітет, щоб уникнути ускладнень зі здоров’ям. Проте в суспільстві набирають обертів проблеми, які розвиваються через тютюнопаління, наркоманію та алкоголь. На жаль, ці звички стали дуже популярними серед молодого покоління, тому важливо було звернути увагу на наслідки неправильного способу життя на організм. Проблематика втілилася в проєктах «Негативний вплив шкідливих звичок на організм людини».
Під час вивчення теми «Здоровий спосіб життя» учні підготували презентації та проєкти на тему «Особиста програма зміцнення здоров'я», у яких поділилися власним баченням здорового способу життя.
Тож декада видалася насиченою, цікавою, а найголовніше – корисною та продуктивною. Учні усвідомили, що необхідно берегти здоров’я з дитинства, піклуватися про себе та екологію, адже вона відіграє надзвичайно важливу роль у розвитку всього живого.


Ви знаходитесь тут: Новини гімназії Міжнародний день запобігання експлуатації довкілля під час війни та збройних конфліктів