Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

e-mail Друк

З 11 по 17 грудня 2023 року в гімназії був поведений «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».
Відповідно до розробленого плану заходів класними керівниками 1-11 класів були проведені бесіди щодо дотримання правил безпечної поведінки вдома, на вулиці, на водних об’єктах, у громадському транспорті, а саме: безпечного користування електроприладами, побутовою технікою, газовими приладами, сірниками; безпечної поведінки під час снігопаду, заметілі, снігових накрижень, біля водоймищ, на льоду, під час перебування на дачі, у лісі; правил поведінки у метро, на залізниці, у місцях скупчення людей; правил поводження у разі виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів (у тому числі замасковані під них речей: авторучок, міні-магнітофонів, мобільних телефонів), пожеж та дій під час сигналу «Повітряна тривога».
Учні початкових класів переглядали повчальні мультфільми, брали участь у вікторинах, згадували Правила дорожнього руху, обговорювали правила поведінки вдома коли залишаються наодинці, малювали малюнки тощо.
До наймолодших з корисною інформацією завітали учні-гуртківці «Школи безпеки». Разом грали в ігри, відгадували загадки, складали пазли і, навіть, танцювали.
Здобувачі освіти середньої ланки розглянули найпоширеніші причини виникнення пожеж у зимовий період; згадали алгоритм дій під час виникнення таких. Не оминули й теми святкування новорічних свят під час воєнного стану: закликали не нехтувати сигналами «Повітряної тривоги», у разі небезпеки перебувати в укритті та керуватися правилом «Двох стін».
Старшокласники вчилися визначати стан потерпілих та надавати першу долікарську допомогу.
З метою попередження нещасних випадків та профілактики сезонних інфекційних захворювань з усіма учасниками освітнього процесу була проведена роз’яснювальна робота: висвітлені пам’ятки безпечної поведінки, проведені бесіди та інструктажі з працівниками, учнями гімназії та їх батьками. Кожного закликали берегти життя та здоров’я.


Ви знаходитесь тут: Новини гімназії Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності